Filli Boya Dış Cephe Boya Örnekleri

929

Dış cephe dekorasyonu, Dış cephe renkleri, Filli Boya dış cephe renkleri, Filli Boya Dış cephe uygulamaları.

filli boya dış cephe uygulama (7)

Dekorasyon deyince hep evin iç kısmı gelir akla, halbuki evin dış dekoru ve izolasyonu iç dekordan daha önemlidir. Nedenine gelince duvarlarınızı tuğla veya harhangi bir malzeme ile ördünüz, örülen dış duvarlara izolasyon malzemesi yapıştırdınız, izolasyon maddesinin üzerine yapılan sıvanın ardından iyi bir izolasyonlu astarın uygulanması, astardan sonra duruma göre 2 veya 3 kat boya çekilmesi gerekir. Dışarıdan gelecek olan soğuğa, neme, yağmura karşı dayanıklı bir boyanın yapılması gerekir ki! içeride yaptırdığımız alçı sıva, boya veya duvar kağıtlarımız nem alıp dökülmesin. Demek ki; içeriyi ne kadar sağlam yaparsanız yapın, dış cephe sağlam yapılmadığı ve kaliteli bir astar +boya çekilmediği zaman yapılan her masraf boşa gitmiş demektir. Filli Boya bunları düşünerek dış cephelerinize güvenle uygulamanız için astar ve boyalarına 5 yıl renk solmasına ve dökülmesine karşı garanti veriyor. Filli Boya ile boyanmış müthiş mimamariye sahip bina ve dubleks evlerden oluşan görselleri Dekorsaati.com sizler için seçti. Umarım beğenirsiniz. Unutmadan şunu da belirtmeliyim ki ne kadar sağlam ve kaliteli bir boya seçerseniz, bunu iyi bir ekibe teslim edip, uygulatmadan doğru sonuç alamazsınız. Büyüklerin güzel bir sözünü size hatırlatmak istiyorum. (ekmeği ekmekçiye ver, bir ekmek de fazla ver.) Sanırım söz böyleydi. Yanlış ise de söz düzeltin.:)

filli boya dış cephe uygulama (3) filli boya dış cephe uygulama (4) filli boya dış cephe uygulama (5) filli boya dış cephe uygulama (6) filli boya dış cephe uygulama (8) filli boya dış cephe uygulama (9) filli boya dış cephe uygulama (10) filli boya dış cephe uygulama (11) filli boya dış cephe uygulama (12) filli boya dış cephe uygulama (13) filli boya dış cephe uygulama (14) filli boya dış cephe uygulama (15) filli boya dış cephe uygulama (16) filli boya dış cephe uygulama (2)

Bir önceki yazımız olan Ümit Ünaldan 6 Kavram, 80 Renk Dekorasyon Fikirleri (Intercolor) başlıklı makalemizde duvar boya renk seçimi, duvar renkleri 2013 ve ev boya fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

dış cephe boya örnekleridış cephe boyalarıdış cephe renkleridis cephe boyasiFilli Boya Dış Cephe Renkleridış cephe boyalı ev örnekleriev dis cephe boya modelleridış cephe boyaları örnekleridış cephe boyadış cephe ev boyaları,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Ümit Ünaldan 6 Kavram, 80 Renk Dekorasyon Fikirleri (Intercolor)

INTERCOLOR 40 yıldır renk konusunda dünya çapında otoriteye sahip olan Intercolor (International Comission for Colour), 14 ülkeden temsilcilerin katılımıyla her...

Kapat