Farklı Cam Şişe Süsleme Fikirleri

5624

Yaratıcı yetenekleriniz var ise ve bu yönünüzü evinizin dekorasyonunda değerlendirmek istiyorsanız şayet farklı cam süsleme fikirleri bir seçenek olarak önünüzde duruyor olacaktır. Bu yazımız da size bu kapsamda yardımcı olmak üzere yazılmış olup, birbirinden güzel ve farklı önerilerimizden birinin sizin aradığınız fikir olduğuna kesinlikle inanıyoruz.

Süsleme için kullanacağınız cam şişeyi satın alabileceğiniz gibi, bizim önerimiz evde değişik vesileler ile elinize geçen şişeleri atmak yerine bu şekilde değerlendirmek olacaktır. Böylece, hem şık, hem de çevreci bir dekorasyon yaklaşımı sergilemiş olacaksınız.

Şişeniz üzeri desensiz düz renkte bir şişe ise; üzerine yapay vitray olarak adlandırılan cam boyama yapabilirsiniz. Bunun için öncelikle bir desen bulup, bunu kopya kağıdı ile şişenin üstüne aktarın ve kontur ile deseni şişe üzerine sabitleyin. Sonra da renk renk cam boyaları ile bırakın fırçanız konuşsun!

Şişenizin üzerinde kabartmalar ya da kamufle etmeyi tercih ettiğiniz desenler var ise öncelikle mat bir boya ile şişeyi komple boyamanızı ya da dekoratif bir kağıt ile şişeyi sarmanızı öneririz. Bu şekilde elinizde her türlü desen çalışmasına uygun bir şişe olacaktır. Sonrası sizin yaratıcı gücünüze göre farklı yönlere doğru gidebilecektir.

Şişenizi farklı bir yaklaşım ile; el işi ürünlerinizi kullanarak süsleyebilir, çok hoş bir aksesuara dönüştürebilirsiniz. Örneğin renkli dantel oyalar örerek bunları şişenize kat kat sarabilir, otantik dekorasyona uygun bir aksesuar elde edebilirsiniz.

Cam Şişe Süsleme Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan İlham Verici Home Office- Ev Ofis Tasarımları başlıklı makalemizde home office tasarımları, İlham veren home ofis modelleri ve modern home office tasarımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

cam boyamada süsleme iplerişişe süsleme teknikleriip cam şiş süslemecam süsleme tekniklericam süslemelerideniz kabuklarıyla pet şişe süslemecam susleme işi comMutfak için cam şişeleri süslemepet sise suslemesişişe süsleme,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Gri Renkli Yatak Odası Tasarımları

Bazı renkler vardır, kıymetlerinin anlaşılması bazen çok zaman alabilmektedir. Bu renklerden biri de gridir. Kararsızlığın, belirsizliğin rengiymiş gibi algılanan gri...

Kapat