Evim Şahanenin Somaya Yardımı

263

Artık tüm Türkiye Evim şahaneyi ve bu programın mimarı olan Selim Yuhay’ı tanıyor. Bütün Türkiye de 500 den fazla evi yeniden dekore eden evim şahane ekibi artık somada programı sürdürmeye ve somadaki şehit ailelerin evini yenilemeye gidiyor. Somadaki ilk evi yenilemeye giden selim yuhay ve ekibi ilk olarak madende şehit olan Turgut Yılmaz’ın evini yenilemeyi planlıyor. Bizler de herkes gibi bu evin ne kadar güzel ve şık bir hale geleceğini biliyoruz.

Tabi bu evin henüz inşaat halinde olması sadece süreyi biraz daha uzatacaktır. Evi komple bir tadilattan geçirip yeni görünümü ile sunacaklardır. Tadilat işlemi henüz yapılmadığı için bitmiş halinin resimlerini henüz sizlerle paylaşamıyoruz. İşlemler biter bitmez siz değerli misafirlerimizle bütün kareleri paylaşacağız. Buyurun isterseniz şimdi de dekorsaati.com ekibi olarak elimizde var olan resimleri sizlere sunmak istiyoruz.

EVİM ŞAHANE SOMADA İLE İLGİLİ RESİM GALERİSİ

Bir önceki yazımız olan Gerdirme Tavan Modelleri başlıklı makalemizde 2014 gerdirme tavan modelleri, en güzel gerdirme tavan modelleri ve en şık gerdirme tavan modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

evim şahane somaevim şahane somada1 eylül 2014 evim şahane soma daki şehit yakının evini yapışı ful izleevim şahane somadaki evevim şahane somadaki yapılan evevim şahane yardımevim şahanedeki soma\daki bevim şahanenin yeni bölümleri somaevin şahanemoda şahane,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Moda  Önerileri
Briz Perde Modelleri ile Muhteşem Dekorasyonlar

Evlerinizi yenilemek ve modern bir görüntü ile şekillendirmek artık çok kolay. İşe öncelikle perdelerinizi değiştirmekle başlayabilirsiniz. Tabi sıradan perde modelleri...

Kapat