Evim Şahane Ev Dekorasyonu (Kanal D)

179

Evim şahane başvuru, evim şahane başvuru formu doldur. Kanal D evim şahane ekibi, evim şahane ekibi,

Selim Yuhay (Mimar)

Selim Yuhay (Mimar)

Mimar Selim Yuhay’ın farklı mimari projeleri ile eski evlerinizi öyle güzel dekore ediyorki. Programı izlememek mümkün değil. Her hafta bir başka kişinin hayallerini gerçekleştirmek için yola çıkan evim şahane ekibi. Yüzlerce çalışanı ile kamera arkasında işini iyi bilen ve mimarın projesini hayata geçirmek için elinden geleni yapan bir ekip var.  Sizlerde, evimin dekorasyonundan sıkıldım. Daha konforlu bir ev hayali kuruyorsanız,  imdadınıza kanal D yetişiyor. Şimdilik hem eski , hem de yenilikçi dekorasyonlardan oluşan görselleri Dekorsaati.com ekibi sizin hazırladı.

Evim şahane yarışmasına başvuru şartı olarak aşağıdaki formu eksiksiz doldurarak başvurmanız yeterli.

evim-sahane-basvuru-formu

evim şahane-sinekoğlu ailesi (29) evim şahane-sinekoğlu ailesi (28) evim şahane-sinekoğlu ailesi (27) evim şahane-sinekoğlu ailesi (26) evim şahane-sinekoğlu ailesi (25) evim şahane-sinekoğlu ailesi (24) evim şahane-sinekoğlu ailesi (23)

ÖNCEKİ

ÖNCEKİ

SON HALİ

SON HALİ

ÖNCEKİ

ÖNCEKİ

SONRAKİ

SONRAKİ

ÖNCEKİ HALİ

ÖNCEKİ HALİ

evim şahane-sinekoğlu ailesi (21) evim şahane-sinekoğlu ailesi (22)

SONRASI

SONRASI

ÖNCESİ

ÖNCESİ

SONRASI

SONRASI

ÖNCESİ

ÖNCESİ

SON HALİ

SON HALİ

ÖNCESİ

ÖNCESİ

SON HALİ

SON HALİ

ÖNCEKİ

ÖNCEKİ

SON HALİ

SON HALİ

ÖNEKİ

ÖNEKİ

evim şahane-sinekoğlu ailesi (1)

Bir önceki yazımız olan Marshall Boya Yeni Renk Kombinasyonları 2013 başlıklı makalemizde 2013 marshall boya renk kombinasyonları, boya renk kombinasyonları ve en güzel iç cephe boya renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

evim şahaneevim şahane salon dekorasyonlarıevim şahane boya renklerievim sahane salonlariEVİM DEKORevim şahane son bölümevimsahane salonevim şahane evleri öncesi ve sonrasıevim şahanedeki mimarın eviEvim şahane ekibi,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
2013 Dekoratif Kapı Modelleri

2013 dekoratif cam amerikan desenli süslü kapı modelleri çeşitleri örnekleri resimleri tasarımları en güzel Kapı seçimlerinde ne tür modeller tercih...

Kapat