Ev Dekorasyonunda Küçük ama Büyük Fikirler

389

Ev Dekorasyonunda küçük fikirler, ev dekorasyon fikirleri, dekorasyonda küçük fikirler, en güzel dekorasyon fikirleri, ev dekorayonunda küçük detaylar, dikkat çekici küçük fikirler, ev dekorasyonunda müthiş fikirler

Ev dekorasyonunuzu yaparken bazen evde kulanılmayan atıl durumdaki malzemelerden öyle güzel ve birbirinden ilginç fikirler ortaya çıkıyorki insan görünceye kadar farkına varmıyor. Gördükten sonra da evet bundan böyle bir dekorson veya aksesuarı daha önceleri niye düşünemedim diye aklından geçirir. Birbirinden basit ve bir o kadar da göze hitap eden bu dekorasyon fikirlerinden bir kaç tanesini sizlere görselleri ile birlikte paylaşmak istiyoruz.

Evinizde kullanmadığınız bir konserve veya kabın etrafına, eskiden kalma tahta çamaşır mandallarını aşağıda bulunan şekildeki gibi dizerek, çok güzel ve şık bir saksı elde edebilirsiniz.

müthiş tasarımlar (3)

Evinizde bulunan plastik kaşıkları kullanarak çok güzel ve şık bir avize elde etmeniz mümkün. 5 litrelik bir su kabının tabanını aşağıda görüldüğü şekilde kesiyoruz. Sonra plastik kaşıkların saplarını şekilde görüldüğü gibi kesiyoruz. Kestiğimiz kaşıkları bir yapıştırıcı kullanarak resimde görüldüğü gibi iç içe gelecek şekilde yapıştırıyoruz ve şişenin etrafını komple bu kaşıklarla kaplayacak şekilde yapıştırıyoruz. Daha önce hazırlamış olduğumuz lambayı içine yerleştirdikten sonra bir koridor veya mutfak avizesi elde ederiz.

müthiş tasarımlar (7)

Evde atıl durumda olan boş konserve şişlerinin kapaklarını bir çivi veya matkap kullanarak aşağıdaki şekilde deliyoruz. Kapakları mutfak dolabımızın ve mutfak raflarının altına vidalayarak sabitliyoruz. Aşağıda görüldüğü üzere çok şık ve kullanışlı bir dekor yaratabilirsiniz.

müthiş tasarımlar (9)

Evde atıl durumda olan ve nereye koyacağınızı bilmediğiniz açılır kapanır tahta merdivenlerinizi aşağıda görüldüğü üzere çok güzel bir kitaplık, çiçeklik, porselenlerinizi dizebileceğiniz güzel bir kaç raf. bahçe dekorasyonuzu tamamlayan güzel bir çiçeklik olabilmektedir. Merdivenin bu kadar geniş kullanım alanını yaratmak sizin elinizde.

müthiş tasarımlar (10)

Eskiden kalma çatalınızı aşağıda görüldüğü gibi bir pense yardımı alarak güzel bir resim sergileme aparatı elde edebilirsiniz.

müthiş tasarımlar (14)

Aynı anda 12 kişiye birden çay doldurmak için şekildeki gibi bir aparat evinizde varsa sorun ortadan kalkmış demektir. Çok güzel bir tasarım olmuş bize göre.

müthiş tasarımlar (16)

Atıl durumdaki bir kaç paletten yararlanarak güzel bir bahçe mobilyası yaratmak sizin elinizde. Altı adet paleti kullanarak şekilde görüldüğü gibi L şeklinde bir oturma grubu hazırlıyoruz. Sırt tarafına tahta çakıyoruz. Paletleri çivi kullanarak birbirine sabitliyoruz. Bu paletleri istediğimiz her hangi bir ahşap boyası ile boyuyoruz. Ölçüsüne göre oturma grubuna yer ve sırt minderi diktiriyoruz. Renkli yastıklar kullanarak oturma grubunu tamamlıyoruz. Orta sehpa içinde bir tane paleti yine oturma grubunu boyadığımız ahşap boyası ile boyuyoruz. Sehpa olarak kullanacağımız paletin üzerine cam kestiriyoruz veya aynı minderden yaptırmak koşulu ile müthiş bir bahçe dekorosyonu hazır.

müthiş tasarımlar (17)

Evimizin bahçesinde dostlarla birlikte güzel bir sac kavurma çektiyse canınız, alın size müthiş bir doğal ocak keyfi. Yemeğin lezzetini vermek artık size kalmış. Yaptığınız yemek güzel olmuş ise görselini bizim ile paylaşırsınız artık. Şimdiden afiyet olsun arkadaşlar.

müthiş tasarımlar (22)

Eşinize veya sevdiğiniz insana onu ne kadar çok sevdiğinizi anlatmanız için çok güzel ve sürpriz yapmanız için farklı bir yöntem. Basit ama bir o kadar da ince düşünülmüş bir fikir.

müthiş tasarımlar (27)

Bir önceki yazımız olan 2014 Salon Dekorasyonu Örnekleri başlıklı makalemizde 2014 salon dekorasyonları, 2014 salon dekorasyonu ve en güzel salon dekorasyonları 2014 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

merdiven çiçeklikev için çiçeklikpratik ev dekorasyon fikirleriev dekorasyonunda ilginç fikirlerpaletten yapılan tasarımlarfikirler ve tasarimlaren güzel fikirlerpaletten saksı yapımıev için çiçeklik modelleriahşap çiçeklik,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Mondi Genç Odası Takımları (Pasifik)

mondi genç odası takımları pasifik genç odası modelleri çeşitleri fiyatları en güzel yeni sezon 2013 2014 Mondi mobilyanın uzun zamandır...

Kapat