Ev dekorasyon fikirleri

243

Her mutfakta kullanım kolaylığı çok önemlidir. Ancak açık mutfaklarda bunun yanı sıra mutfağınızın görselliği ve yemek odası ile bütünlüğü de önem kazanır. Bu modelde olduğu gibi yemek masanızın büfesini mutfağınızda ada modeli şeklinde kullanarak yemek odanız ve mutfağınız arasında şık bir geçiş sağlayabilirsiniz.
26-4inspireddesign1

Açık mutfak modellerinde açık rafları kullanmak şık olduğu kadar aynı zamanda risklidir de. Açık veya camlı raflarınızı kullanırken görselliğe önem vermeli ve dışarıdan bakıldığında dağınık bir görüntü oluşturmamaya özen göstermelisiniz.

5-thinkdecor
Mutfağınızın yemek odanızla arasındaki geçişi camlı şık bir büfe ile de tamamlayabilirsiniz.

22-thebookofsecrets

Mutfağınızin genişliği ve şekli uygunsa ada mutfak modellerini kullanabilirsiniz. Geniş tezgah ve dolap imkanı sunan bu modelleri bar sandalyeleri ile daha da kullanışlı hale getirebilirsiniz.

16-thinkdecor
Modern ve renkli bir mutfak için böyle bir mutfak modelinden faydalanabilirsiniz. Özellikle modern dekorasyonda sade olan mobilya modellerini canlı renklerle birlikte kullanarak evinizde sıcak bir ortam oluşturabilirsiniz.

39-davidmikhail

Bu Konunun Etiketleri:

acık mutfaklarda adayı masa gibi kullanmakkatlanır masa sistemlerisade mutfakla salon birlikdetezgah genişliği,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Akım Korumalı Priz ile Cihazlarınız Koruma Altında

Bilindiği gibi ülkemizde elektrik ve elektronik ürünlerin voltajdan kaynaklanan düşme ve kalmalardan dolayı sürekli arıza verdiğine şahit oluruz. Sevgili Dekorsaati.com...

Kapat