Eski Araba Lastiğinizi Bahçenizde Değerlendirin

455

araba lastiğinden çiçeklik modelleri tasarımları dekorasyonlar örnekleri resimleri en güzel

araba lastiğinden çiçeklik

Merhaba değerli misafirlerimiz. Bu makalemizde sizlere eski eşyalarınızı nasıl değerlendirebilirsiniz? Onun hakkında biraz bilgi vereceğiz. Eski eşyalar genelde atılır. Başka bir şeyde değerlendirmek kimsenin aklına gelmez. Gelin biz eski lastiklerinizden bahçeniz için muhteşem çiçeklikler yapalım. Kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Sadece tek yapmanız gereken lastiklerinizi istediğiniz renklere boyamak. İstediğiniz ve sevdiğiniz renkleri yaparsanız yaptığınız tasarımlardan daha da memnun kalabilirsiniz. Buyurun  isterseniz sizler için incelediğimiz örnek resimlere bir göz atalım.

araba lastiğinden kuğu

Gördüğünüz gibi lastiklere kuğu şekli vererek muhteşem çiçeklikler elde edilmiş. Tabi bu şekli siz evde kendiniz yapmanız kolay olmayacaktır. Eliniz yatkınsa yapma imkanınız olabilir. Ama onun dışında çok zor olacaktır.

araba lastiğinden saksı

Bana kalırsa siz eski lastiklerinizi boyayıp gördüğünüz gibi muhteşem saksı modellerine çevirebilirsiniz. Sizler için bir tavsiye vermek istiyorum. Eğer fanatik olarak tuttuğunuz bir takım varsa o renklere boyayıp bahçenizi de tuttuğunuz takımın renkleri ile süsleyebilirsiniz.

araba lastiklerinden kuğu ilginç çieklikler

İsterseniz de gördüğünüz gibi yarım olarak ikiye bölüp duvarlarınıza da asabilirsiniz. Orası tamamen sizin tercihinize kalmış.

lastik saksı modelleri

Bir önceki yazımız olan Otomatik Bahçe Sulama Sistemleri ile Çimleriniz Hep Yeşil Kalsın. başlıklı makalemizde bahçe sulama teknikleri, Bahçemi otomatik olarak nasıl sulayabilirim ve bahçeyi otomatik sulamak için ne gerekir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

araba lastiğinden çiçeklikaraba lastiğinden saksıaraba lastiğinden bahçe dekoruaraba lastiğinden kuğu yapımıeski lastiklerin değerlendirilmesieski araba lastiklerinden bahçe dekorulastikten saksi yapimiaraba lastiği ile bahçe dekorasyonuaraba lastiklerinden saksıaraba lastiklerinden dekor,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir