En Güzel İtalyan Tarzı Ev Modeli

124

En güzel italyan tarzı ev modeli

İtalyan Tarzı Ev Modelleri

İtalyan Tarzı Ev Modelleri

İtalya güney Avrupada bulunan en büyük yarım adası üzerinde bulunan bir ülkedir. İlk Rönesans hareketinin başkentidir italya. Yaşam kalitesi endeksinde dünya sıralamasında sekizinci ülkedir. Mimari de barok stilinin yaratıcısıdır italya. Bu kadar bilgiden yola çıkarak insan yaşamına bu kadar önem veren italyan mimari yapısı ev tasarımlarında da kendine geniş bir yer bulur.

İtalyan mimarisinde Casa D olarak adlandırılan bu inanılmaz minimalist ev Cuneo, İtalya’da bulunan ve Damilano Studio mimarlar tarafından tasarlanmıştır.
Her ne kadar ev tamamen çağdaş bir estetik yapıda yaplımış ise de , bu düşük katlı ev geçmiş nesillerin mimarisini taşıyor.
2009 yılında inşa edilmiş bu ev , 4,026 metrekarelik arsa üzerinde (374 m2) olarak kapalı bir alana sahiptir. Bu ev açık ve geniş bir kat planı özelliklerini yantsıtıyor, ancak aynı zamanda ortak alanlarda merkeze  odaklanmış gibi görünüyor. Genel olarak, Casa D tarafından tasarlanan ev aydınlık, havadar ve davetkar, aynı zamanda sıcak ve soğuk, mükemmel bir ailenin yaşayabileceği bir  evi tasarımı.

Bir önceki yazımız olan En Güzel ve En Lüks Havuz Resimleri başlıklı makalemizde 2013 havuz modelleri, 2014 havuz modelleri ve en güzel havuz modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

italyan ev modelleriitalyan tarzi evleritalyan tarzi ev dekorasyonuitalyan evleriTEKKATL İTALYAN EVLERİen güzel ev modelimimari tasarımda italyaitalyan tarzı evitalyan stili ev dizaynıİTALYAN MODEL EV,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
2014 Taç Bornoz Takımları

2014 Taç Bornoz Takımları, en güzel Taç Bornoz Takımları, en şık Taç Bornoz Takımları, yeni model Taç Bornoz Takımları, kelebekli...

Kapat