En Güzel Bahçe Çiti Modelleri

133

En güzel bahçe çiti modelleri, bahçe çiti çeşitleri, bahçe çiti örnekleri, bahçe çitleri

İkamet ettiğiniz evinize ait bahçenizi, satın aldığınız meyve bahçelerinizin  etrafını veya oturduğunuz sitenin çevresini belirlemek, yabani hayvanlardan korunmak ve evinize dışarıdan gelebilecek tehlikelere karşı güvenlik gerekçesiyle kullanılan bahçe çitleri, çeşitli model, farklı tasarımda ve kullanacağınız alanlara uygun modellerde yaptırmak mümkündür. Bahçenizde zaman geçirmeyi seviyorsanız ve estetik olarak görünümüne önem veriyorsanız, sadece bahçeye bitki çiçek veya değişik bahçe dizaynı vermek yetmez. Bahçenizin kenarına yaptıracağınız bu çitler sayesinde hem bahçenizi ve kendinizi tehlikelerden korursunuz, hem de bahçenizin çok daha şık görünmesini sağlarsınız. Aşağıda en fazla tercih edebileceğinizi düşündüğümüz bahçe modelleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Evinizin sade ve şık görünmesini istiyorsanız ve yabani hayvanlardan yana da bir şikayetiniz yok ise ahşap ve küçük modelleri tercih etmelisiniz. Bu ahşap modeller, hem evinizi güzel ve şık gösterirsiniz hemde bahçe dizaynınıza uygun bir model seçerek bahçenizin tüm güzelliğini gözler önüne sermiş olursunuz.

İşyeri, fabrika veya sitenin etrafını güvenlik nedeni ile çit ile kapatacaksanız yapacağınız betonarme duvarın üzerine gelebilecek panel şeklinde bahçe çiti veya ferforjeden imal edilen bir çiti tercih edebilirsiniz. Meyve bahçeleri veya ekili alanlarınızı yabani hayvanlardan korumak amacı ile güneşten tozdan yağmurdan etkilenmeyen kafes telden üretilmiş ve direkler ile desteklenen çitler tercih edilmelidir.

Panel bahçe çiti modelleri

Ferforje bahçe çiti modelleri

ferforje bahçe çiti modelleri (6)

Ferforje bahçe çiti modelleri (4)

Antalyada yarışmada birinci olmuş bu bahçe çiti hem doğal bitki ve hem de mükemmel dizaynı ile anlatılmaz kusursuz bir model olarak sizlerle paylaşmak istedik. Bunu yapan bahçıvan arkadaşın emeğine sağlık.

En güzel bahçe çiti modelleri

  Bahçe çiti modelleri (11)

Bahçe çiti modelleri (9)

Bahçe çiti modelleri (8)

Bahçe çiti modelleri (7)

Ahşap bahçe çiti modelleri (2)

Ahşap bahçe çiti modelleri (1)

 

 

Bu Konunun Etiketleri:

bahçe çiti modelleribahçe çit modellerigüzel bahce modelleriçit modellerikoçtaş bahçe çitibahce citleri modelleribahçe çit çeşitleribahçe citleribahçe çiti çeşitlerien güzel bahçe çitleri,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Ofis Dekorasyonunun’da Modern Çizgiyi Yakalayın

modern ofis dekorasyonu modelleri çeşitleri örnekleri resimleri tasarımları en güzel şık yeni sezon 2013 Ofis dekorasyonunda dikkat edilmesi kurallar vardır....

Kapat