En Çok Kullanılan Duvar Boyası Renkleri

2972

Dekorasyona başlarken verilen ilk kararlardan ve en zor olanlarından biri duvar kaplamalarının dokusunun ve renginin belirlenmesidir. Uygulaması zaman alan ve de yoğun emek gerektiren duvar kaplamalarında en doğru kararı vermek son derece kritiktir. Bu nedenle, duvar boyası rengine karar vermeden önce genel olarak tüm dekorasyonun detaylarını belirlemenizi, sonra bu ortamın olmazsa olmaz duvar renginin ne olması gerektiğini ortaya koymanızı şiddetle tavsiye etmekteyiz.

En çok kullanılan duvar boyası renkleri arasında genellikle açık renklerin revaçta olduğunu söylemek uygun olacaktır. Zira, koyu renkler ve yoğun desenler daha çok uçuk kaçık hayallerin, cesur ruhların işiymiş gibi algılanmaktadır.

Bu nedenle sıkça kullanılan renklerin ağırlıklı olarak kum beji, inci beyazı, çakıl taşı grisi, kum grisi gibi renkler olduğu gözlemlenmektedir. Lületaşı rengi, şampanya rengi, pudra pembesi, bej, ıslak kum rengi, vb. renkleri de yine en çok kullanılan renkler arasında saymak mümkündür.

Daha koyu daha çarpıcı renkler arasında ise bağbozumu, turuncu, turkuaz gibi renkler de trendi yakalamış duvar renkleri arasında dikkat çekmektedir. Bu tarz yoğun renkleri solo olarak uygulamaktan ziyade açık renkler ile kombinlemenizi tavsiye ederiz.

Sezonun en popüler duvar boyası renklerine yer verdiğimiz aşağıdaki resim galerimizi inceleyin, ihtiyaç duyduğunuz rengin hangisi olduğuna karar vererek bir an önce harekete geçin! Duvarlarınızda muhteşem renklerin dansının başlama zamanıdır, haydi geç kalmayın!

En Çok Kullanılan Duvar Boyası Renkleri Resim Galeri

Bir önceki yazımız olan 2020 Filli boya dış cephe renk kartelası başlıklı makalemizde 2020 Filli boya dış cephe renk kartelası, dış cephe boya renkleri ve dış cephe renk kombinasyonları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

cam tuğla ev tasarımıduvar boyası lavanta kokusuen çok kullanilan duvar boya rengi hangisi,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.