Duvarlarda Mavi Renginin Büyüleyici Etkisi

135

duvarlarda mavi rengi boya modelleri örnekleri görselleri resimleri tasarımları 2013 2014

mavi duvar boyası örnekleri

mavi duvar boyası örnekleri

Her rengin ayrı bir asaleti vardır tabi ki. Ama bana kalırsa en asil renklerden biri de mavidir. Mavi de kendi aralarında kişinin beğenisine göre açık veya koyu tonlarda değişebiliyor. Benim de en sevdiğim renk mavidir. Her şeyin mavisine bayılırım. Dekorasyon konusunda da tabi ki yine mavi renkten yanayım. Mavinin en önemli özelliklerinden biri de hem yaz rengi olmasıdır. Hem de görüntü güzelliğini iki katına çıkaracak bir etkisi vardır.

Yaz geldiği için en çok tercih edilen renkler arasında yer alıyor. Bana kalırsa yaz olmasa bile yapılacak en güzel renklerden biri mavidir. Dekorsaati.com olarak mavi ile boyanmış duvar örneklerini siz değerli misafirlerimiz için inceledik ve sizlerin beğenisine sunmak istiyoruz. Buyurun isterseniz sizler için inceldiğimiz mavi rengi örneklerini  hep birlikte gözden geçirelim.

                 DUVARLARDA MAVİ RENGİNİN BÜYÜLEYİCİ ETKİSİ İLE İLGİLİ GALERİ BÖLÜMÜ

Bir önceki yazımız olan Marshall Boya Renk Kombinasyonları (Sarı) başlıklı makalemizde 2013 marshall boya renk kombinasyonları sarı, en çok tercih edilen renk kombinasyonları ve en güzel renk kombianasyonları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

açık mavi duvar boyasıen güzel duvar renklerimavi kahve duvar boya renk uygulamalarımavi duvar rengimavi renk ev dekorasyonumavi duvar boyaen güzel duvar boyası renklerimavi duvar boyası elektrikmavi duvar boya ile ilgili görsellermavi duvar kahiti ve boyasi,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Beyaz Yatak Odası Dekorasyon Örnekleri

beyaz yatak odası dekorasyonları örnekleri resimleri görselleri modelleri en güzel yeni sezon 2013 2014 Beyaz renginin ihtişamını bilmeyen yoktur diye...

Kapat