Duvar İçin Kolay Uygulanabilen Desen Önerisi İsteyen?

260

duvar desenleri, duvar motifleri, duvara nasıl desen yapılır, hangi desenler uygulanır desen modelleri çeşitleri örnekleri en güzel yeni sezon

duvar dekorasyon fikirleri

duvar dekorasyon fikirleri

Merhabalar değerli dekorsaati.com takipçileri. Siteler arası dolaşırken çok güzel ve kolay uygulanabilen bir dekorasyona rastladım ve bunu siz değerli misafirlerimiz ile paylaşmak istedim. Bahsettiğim bu uygulama duvarlar ile ilgili. Duvarlarda desen isteyenler genellikle evi boyarken dışarıda satılan hazır desenlerden satın alarak bunları kullanıyor. Ama bunlara hiç gerek yok. Hem şık hem güzel hem de kolay uygulanabilen bir desen yaratmak artık sizin elinizde. Evde kendi imkanlarınız doğrultusunda da harika bir desen ortaya çıkarabilirsiniz.

Örneğin bildiğiniz ve evde kullandığınız süpürge ile bunu yapmak mümkün. Nasıl mı? Öncelikle istediğiniz renk seçimini yaptıktan sonra evinizi boyuyorsunuz. Boya kurumadan süpürgeyi alıp boyadığınız alanların üzerinden aşağı yukarı gidip geliyorsunuz. Her tarafı eşit bir şekilde uyguladıktan sonra resim de gördüğünüz gibi çok güzel bir desen ortaya çıkıyor. Üstelik bütçesi iyi olmayanlar için de çok uygun bir tasarım olacaktır. Bizi takip etmeye devam ederseniz bu gibi çok avantajlı uygulamaları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

 

Bir önceki yazımız olan Yatak Odası Duvarları Hangi Renk Olmalı? başlıklı makalemizde 2014 yatak odası renkleri, duvar renkleri ve yatak odası duvar renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

duvar boya modelleriduvar dekorasyon fikirleriduvara desen yapmaduvar desenleri nasıl yapılırduvar desen modelleriduvar boyama desenleriduvara yapılan desenlerduvara desen nasıl yapılırduvar desenlerduvar motifleri,2 thoughts on “Duvar İçin Kolay Uygulanabilen Desen Önerisi İsteyen?

  1. muhittin dağlı

    Gerçekten çok mantıklıca bir fikir. hem dışarıdan o kadar paraya desen alacağımıza bunu uygularız daha hesaplı olur. Yakın zamanda zaten evi boyamayı düşünüyorduk bu fikrinizi de uygulayacağım teşekkür ederim gerçekten çok güzel bir fikir

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir