Dış Mekanlar İçin Aydınlatma Örnekleri

143

dış mekanlar için aydınlatma modelleri örnekleri led çeşitleri avize lamba tasarımları en güzel 2013

dış mekan aydınlatmaları

Evin iç tasarımı bizim için önemli olduğu kadar dış görünümü de çok önemlidir. Çünkü ilk bakışta mekanı dıştan gördüğümüz için ilk görünüm çok önemlidir. O yüzden evin dışı için de uygun tasarımlar yapılmalıdır. Örneğin dış mekanlar için aydınlatmalara değinelim.

Görünüm tabi ki önemlidir. Ama evinizin dışı yani bahçeniz için akşam karanlığında size ışık sağlaması için gerekli bir ihtiyaçtır. Ama bu ihtiyacı sıradan tasarımlarla değil de modern tasarımlar ve şık bir görünüm ile sağlamak daha uygun olacaktır. Böylelikle de evinizin güzelliği ortaya çıkacaktır.

Dikine doğru uzun bir bahçeniz var ise sizlere o yol üzerine modern ayaklı aydınlatmalar önerebilirim. Yol boyunca belirli aralıklarla devam eden aydınlatmalar evinizi çok lüks gösterecektir. Eğer bahçenizde bir havuza sahipseniz havuz kenarlarına led aydınlatmalar yapabilirsiniz. Bu da çok şık bir görüntü verecektir.

Ayrıca başta belirttiğimiz uzun bir bahçe için bir öneri daha sunmak istiyorum. Uzun led kablolar ile boydan boya ve karşılıklı olarak döşemek çok güzel bir görüntüye sebebiyet verebilir. Dekorsaati.com olarak birbirinden güzel aydınlatma örneklerini sizler için inceledik. Buyurun isterseniz sunduğumuz önerileri örnek görseller ile pekiştirelim.

bahçe aydınlatmaları dış mekan aydınlatma örnekleri dış mekan aydınlatma lüks bahçe aydınlatmaları

Bir önceki yazımız olan Bahçeler İçin Dekoratif Çardak Modelleri başlıklı makalemizde ahşap çardak modelleri, ahşap kamelya modelleri ve bahçe için çardaklar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

dış mekan aydınlatmadiş mekan aydinlatmalaridış mekan aydınlatma abajur bahçedış mekan bahçe aydınlatmaDIŞ AYDINLATMA MODELLERİdış aydınlatma örnekleridış mekan lamba modelleridış mekan led aydınlatma modellerien iyi bahce aydınlatma laren iyi bahçe aydınlatma örnek,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Mersin-Adana Dekorasyon Firması (Yonca Dekorasyon)

Mersin Adana tamirat tadilat, mersin dekorasyon firması, mersin her türlü inşaat işleri, mersin dekorasyoncu, mersin adana dekorasyon işleri,mersin boya ustası,...

Kapat