Dış Cephe Kaplama İle Evinizi Yenileyin

321

Dış cephe Kaplama, Dış cephe alüminyum kaplama, dış cephe söve kaplama, dış cephe taş kaplama, dış cephe cam kaplama modelleri, çeşitleri.

Yakıt fiyatlarının hızla yükseldiği bu günlerde ev ve işyerinizin ısıtma ve soğutma maliyet birim fiyatlarını düşürmek için evlerinizde veya işyerinizde ısı izolasyonu yaptırarak, aynı zamanda binaların dış cephelerinin farklı yöntemlerle kaplanması ile binalara estetik ve görüntü olarak güzel bir görünüm kazandırırsınız. Binaları kaplamadan önce ısı ve ses yalıtımı yaptırarak, evinizi dış etkilere karşı daha dayanıklı bir hale ve yaşanılabilir bir ev veya ofis yaratabilirsiniz. Kaplanan binalar dış etkilere karşı daha dirençli olduklarından binanınızın ömrü de uzar. Çok fazla bina giydirme çeşidi mevcut olup sizin zevk ve estetik anlayışınıza bağlı olarak seçim yapabilirsiniz. Isı ve ses izolasyonu yapılarak kaplanan binalar % 60-70 oranında enerji tasarrufu yaptığı için uzun vade de kendi kendini amorti eder. Şimdi bina kaplama örneklerinden birkaçının görsellerinden oluşan bir resim galerisini sizlere sunmak istiyorum. İyi seyirler.

Alüminyum dış cephe kaplama :

Alternatifi olan ahşap kaplamaya göre daha az bakım gerektirmesi ve fiyat avantajı sayesinde tercih edilebilir.

alüminyum kompozit dış cephe kaplama (1) alüminyum kompozit dış cephe kaplama (2) alüminyum kompozit dış cephe kaplama (3) alüminyum kompozit dış cephe kaplama (4)

Dış Cephe Söve Kaplama :

söve eps’nin (köpük) üzerine akrilik esaslı sıvanın kaplanmasından oluşan dış cephe göydirme malzemesidir. Diğer kaplama malzemelerine göre çok daha ucuzdur. Profesyonel bir ekip tarafından döşenirse en kötü binayı yeni hale getirir.

söve kaplama (1) söve kaplama (2) M3321M-0042 söve kaplama (4) söve kaplama (1)

Dış Cephe Taş Kaplama :

Binaya çok estetik bir güzellik vermesinin yanısıra fiyat olarak biraz pahalıya mal olur. Taş kaplama yaptırmadan önce iyi bir izolasyon montalama yapmak gerekiyor. Montalamadan sonra uygulanacak taş kaplama işçilik ve malzeme olarak pahalı fakat çok estetik bir kaplamadır.

taş kaplama (2) taş kaplama (3) taş kaplama (4) taş kaplama (5) taş kaplama (6) taş kaplama (1)

Dış Cephe Cam Kaplama :

Kaplama çeşitlerinin en pahalısı fakat en parlak ve mükemmel hatta olmazsa olmazlarından birisidir. Binanıza modern bir hava vermesinin yanında gün ışığından tam olarak yararlanarak güzel manzaranın keyfini çıkarırsınız.

cam cephe kaplama (2) cam cephe kaplama (3) cam cephe kaplama (4) kompazit dış cephe kapma.jpg cam cephe kaplama (1)

Bir önceki yazımız olan Ali Ağaoğlu'nun Muhteşem Yalısı başlıklı makalemizde ali ağaoğlu, ali ağaoğlunun evi ve ali ağaoğlunun villası hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

dış cephe modelleridış cephe kaplama modelleridis cephe tas kaplamadış cephe söve kaplama modelleridış cephe giydirme modelleridış cephe kaplamadis cephe kaplama cesitleridis cephe dekorasyondış cephe kaplamaları modelleridış cephe kaplamaları,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Dekoratif Şömine Modelleri

dekoratif şömine modelleri çeşitleri fiyatları tasarımları örnekleri resimleri en güzel yeni 2013 Sizlerinde bildiği gibi eskiden elektrik yoktu. Bir ateş...

Kapat