Deve Kuşu Yastık Tasarımı

293

deve kuşu yastık, deve kuşu yastık tasarımı, deve kuşu yastık tasarımları, deve kuşu yastıklar, ilginç tasarımlar, ilginç yastık tasarımları, tuhaf yastıklar, tuhaf yastık tasarımları, yol yastıkları, 2014 yastık modelleri, 2014 yastık tasarımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Şimdi sizlere ilginç bir yastık tasarımını sunmak istiyorum. Gerçekten ilk bakıldığında çok ilginç gelebiliyor. Ama çok kullanışlı bir tasarım. Gerçekten deve kuşundan esinlenerek yapılan bu yastık tasarımı şekerleme yapmak için bire bir. Bildiğiniz gibi bizim insanlarımız otobüslerde, duraklarda, bekleme salonlarında ve trenler gibi yerlerde beklerden şekerleme yapmayı çok severler. Bu yüzden böyle bir tasarım ortaya çıkmış. Ayrıca iş yerinde günün yorgunluğunu kısa bir şekerleme ile atmak çok iyi geldiğinden bu yatığı da kullanmanız sizi çok rahat ettirecektir.

Yastığın en güzel özellikleri de ağız ve burun için delikler yapılmış olup rahat nefes almanızı sağlayacaktır. Bunun dışında yan taraflarda iki tane kol için delik yapılmıştır. İsterseniz ellerinizi de burada ısıtabilirsiniz. Ayrıca otobüs ve trenlerde başınızı rahatlıkla cama yaslayabilirsiniz. Çünkü içi gerçek bir yastıktan farksız olup çok rahattır. Buyurun isterseniz şimdi de dekorsaati.com olarak sizler için incelediğimiz bu tasarımı örnek resimleri ile birlikte galeri bölümümüzden hep birlikte gözden geçirelim.

DEVE KUŞU YASTIK TASARIMI RESİM GALERİSİ

Bir önceki yazımız olan Büro Koltuk Kanepe Modelleri 2014 başlıklı makalemizde 2014 büro koltuk modelleri, büro için koltuk modeli ve büro kanepe tasarımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

değişik deve kuşuDEVE KUŞU YASTIĞIdeve kuşu yastıkilginç yastık tasarımları fiyatlarıyol yastığı,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Ege Seramik Dekoratif Seramik Modelleri 2014

Banyo fayans veya seramiklerinizi değiştirmenin vakti gelmedi mi? Bana kalırsa geldi de geçiyor bile. Çünkü her geçen gün yeni tasarımlar...

Kapat