Desenli Duvar Kağıdı Modelleri 2014 2015

324

Artık duvar boyaları yerine duvar kağıtları tercih ediliyor. Hem yapılışı fazla vakit almıyor. Hem de kokusu yok kurumasını beklemek yok. Ayrıca istediğiniz şekli ve tasarımı evinize şekillendirmeniz mümkün. Siz sadece isteyin ve bırakın yapsınlar. İstekleriniz doğrultusunda bir sürü modeli ve tasarımı bulmak mümkün. İsterseniz taş desenli, çiçek desenli veya farklı desenler, isterseniz de düz ve sade duvar kağıtlarını ve daha fazlasını bulmak mümkün.

Bizler dekorsaati.com ekibi olarak aklınızda fazla fikir olmadığını düşünerek birbirinden güzel ve en şık duvar kağıdı modellerini sizler için inceledik. İncelediğimiz bu modern örnekleri bir resim galerisi altında bir araya getirdik. Buyurun isterseniz resim galerimizi gözden geçirelim. Böylelikle en güzel duvar kağıdı modellerini daha yakından görebilirsiniz.

MODERN DUVAR KAĞITLARI RESİM GALERİSİ

Bir önceki yazımız olan Çocuk Odası İçin Sticker Örnekleri başlıklı makalemizde bebek odası sticker, çocuk odası duvar kağıdı ve çocuk odası duvar kağıdı modellleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

2015 duvar kağıtlarıhepsiburada duvar kağıdı2015 leoparlı duvar kağıdı2015 DEKORASYON ÇAKIL TAŞI DESENLİ DUVAR MODELLERİharika taş desenli duvar kağıdı modelleri dizaynlarıharika taş desenli duvar kağıdı modelleri fotoğraflarıhepsi burada com duvarkagidiikea duvar stickermasa üstü duvar kağıdı modelleri 2015papatya desenli duvar kağıdı modelleri,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Harika modern klozet kapakları Önerileri
Değişik ve Modern Klozet Kapakları

Artık klozet kapakları da yenilendi. Her aksesuar ve her mobilya ürünü gibi klozet kapakları da çok sevimli ve bir o...

Kapat