DERİ POST HALI MODELLERİ VE TASARIMLARI 29.06.2015

346

2015 Deri post halı modelleri, deri post halı tasarımları, en güzel deri post halılar, 2015 deri halı modelleri, posttan yapılan halı modelleri,

Dana derisinden yapılan post halı modellerinden hangisini alırsanız alın fiyat olarak kdv dahil 399 TL’ye alabilirsiniz. Özellikle dağ evi veya şömineli evlerde şömine önüne çok yakışacak olan dana post halı modelleri evinize farklı bir dekorasyon keyfi katacaktır.

Çok sıcak bir ortam hazırlamak için dana post halı modellerini kullanabilirsiniz. Küçük alanlarınız ve duvar dekorasyonunuz için kuzu veya koyun postunu kullanabilirsiniz. Aşağıdaki resim galerisinde birbirinden farklı modellerden oluşan güzel bir halı kolleksiyonunu sizlere sunuyoruz. Sizler de beğendiğiniz herhangi bir modeli kendi ev dekorasyonunuzda kullanabilirsiniz.

Deri post halı modelleri 2015

Deri post halı modelleri 2015

Bir önceki yazımız olan TURKUAZ HALI MODELLERİ (Açık Mavi Halı) başlıklı makalemizde mavi renkli halı modelleri, turkuaz halı ve Turkuaz halı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

2015 deri halı ve tablolarıyeni model deri halılaryolluk modelleri derideri post halıpost halı modelleri fiyatlarıpost yolluk modelleripost halılarhalı postderı post halı modellrıderi post,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir