Dekor Saati

Deniz Manzaralı Duvar Kağıdı Modelleri

Salı, 03 Ocak 2017, 23:20

Duvar kağıtları, duvar kaplamasında işimizi hem çok kolaylaştıran, hem de çok şık sonuçlara imza atmamıza imkan veren duvar kaplama uygulamalarından biridir. Her ortamda, evinizde her odada, hatta banyolarda dahi, duvar kaplamalarınızı birbirinden güzel duvar kağıtları ile yapabilirsiniz. Her konsepte, her beklentiye uygun duvar kağıtları arasında deniz manzaralı duvar kağıdı modelleri en çok rağbet görenlerden biri durumundadır. Denizi seven bir millet olarak, deniz aşıkları olarak, denizin serin esintisini evlerimize taşımak için bizce de en etkili uygulamalardan biri olacaktır.

Okyanusun üstünde oturmak, denize nazır yemek yemek bu kağıtlar ile adeta artık imkansız değil. Evinizin genel konsepti açık renkler ve sadelik üzerine kurulu ise birbirinden çarpıcı deniz manzaralı duvar kağıtları, adeta bir dekorasyon mucizesi yaratmanıza imkan tanıyacaktır. Beyaz renkte mobilyaları bu tarz duvar kağıtları ile kullanarak, evinizde bir marin dekorasyon konsepti uygulayabilirsiniz mesela.

Duvar kağıdı, silinebilir olması, kolay uygulanabilir olması, hijyenik olması, çok farklı desen ve renklerde uygulanabilir olması gibi özellikleri ile hem son derece kullanışlı, hem de çok şık çözümlerin olmazsa olmazı durumundadır. Deniz manzaralı olan kağıtlar ile denize nazır mekanların ve böylesi hayallerin evlerimizde gerçeğe dönmesi mümkün hale gelmektedir.

Siz de denize doyamayanlardan iseniz, yaşam alanlarınıza denizden esintiler estirmek isterseniz muhteşem galerimize bir göz atın ve bir an önce sizin de eviniz mavilere uzansın!

Deniz Manzaralı Duvar Kağıdı Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan İkea duvar kağıdı modelleri ile ev dekorasyonu 2015.08.11 başlıklı makalemizde çiçek desenli duvar kağıtları ikea, En güzel duvar kağıdı modelleri ikea ve ikea çocuk odası duvar kağıdı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

3d deniz manzaraları3d deniz manzarali3d deniz manzaralı duvar kağıtlarıAşıklara uygun duvar kağıtlarıdeniz manzaraları duvardeniz manzarali telefon duvar kagitlarimanzaralı tek duvar salon duvar kağıtlarısalon duvar kağıtları modelleri deniz manzaralı,


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Oturma Odalarının Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

Evlerimizin bize en çok ait olan alanlarından biridir oturma odaları. Oturma odalarımızda, görsellik doğal olarak ön planda olmakla birlikte konfor...

Kapat