Dekoratif Süs Arabalar

226

Her eve mutlaka bir kaç aksesuar şarttır. Sadece mobilya ile donatmak yetmez. Yanında ufak tefek aksesuar çeşidi olsun ki evin görünümü tamamlansın. Örneğin bir saat ya da bir kaç tablo gibi. Ya da bunları bir kenara bırakıp daha şık ve daha güzel bir görüntü sunan aksesuarlara ne dersiniz? Cevabınız evet ise sizlere minik arabalardan oluşan bir resim galerisi sunacağım.

Bu resimler arasında evinizin herhangi bir köşesine koymak isteyeceğiniz şirin mi şirin eski tarz arabalar bulunuyor. İsterseniz dolabınızın rafına isterseniz de televizyonunuzun üstüne. Nereye koyarsanız koyun çok şık ve gösterişli duracağına inanıyorum. Buyurun isterseniz şimdi de dekorsaati.com ekibi olarak sizler için incelediğimiz bu şık aksesuarları hep birlikte bir gözden geçirelim.

DEKORATİF AKSESUAR ÖRNEKLERİ RESİM GALERİSİ

Bir önceki yazımız olan Antika Duvar Saatlerinden Örnek Kareler başlıklı makalemizde antika duvar saati, antika duvar saati fiyatları ve antika duvar saati örnekleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

süs arabalardekoratif at arabası nasıl yapılırdekoratif at arabalarıdekoratif at arabası yapımıahşap dekoratif arabalardekoratif araba modelleri ve fiyatlarıarabaya yapılcak süsklasik süs arabalarat arabası modelleridekoratif içki arabası,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
2014  Önerileri
Antika Duvar Saatlerinden Örnek Kareler

Her zaman söylediğim gibi ne kadar ilerlersek ilerleyelim aklımız hep geride kalıyor ve geriye dönük olan eşyalar ve mekanlar çok...

Kapat