Dekoratif Ahşap Saat Modelleri

243

Ahşap saat modelleri eskiden çok kullanılan bir saat türüydü. Neden çok kullanılır diye soracak olursanız: Çünkü ahşap sağlam bir malzeme olduğu için ömürlük olur. Bu yüzden bin kere almak yerine bir kere alıp sağlam kullanılırdı. Şimdi de öyle değil mi? Farklı bir ürünü örnek alacak olursak, kaliteli ve sağlam alıp ömürlük kullanmaya çalışıyoruz.Örneğin şu an evimizde 25 sene öncesinden alınan çok şık bir ahşap duvar saati duruyor.

Gerçekten hiç durmadan çalışmasına rağmen kendini iyi korudu ve bugünlere kadar geldi. Yeni modeller yeni tasarımlar çıktı biliyorum ama bir yadigar olarak evimizde hala asılı olarak durur. Sizler de hem güzel hem de sağlam saat modelleri arıyorsanız sizlere ahşap saat modellerini tavsiye ederim. Buyurun isterseniz bir de dekorsaati.com olarak sizler için incelediğimiz ahşap saat tasarımlarına bir göz atalım.

AHŞAP SAAT ÖRNEKLERİ RESİM GALERİSİ

Bir önceki yazımız olan Ledli Kanvas Saat Modelleri başlıklı makalemizde 0214 kanvas saat modeleri, ledli kanvas saat ve ledli kanvas saat modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

ahsap saat modelleriahşap saat nasıl yapılırilginç ahşap saatlerDEKORATİF AHŞAP SAATLERahşap saat resimleriahşap saat şablonlarıahşap saatlerdeğişik ahşap saat modelleridekoratif ahşap boyama saat modelleriışıklı saat projesi,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Trend  Resimleri
Ledli Kanvas Saat Modelleri

Kanvas saat modelleri belli süredir büyük ilgi görmekte ve satın alınmaktadır. Doğrusunu söylemek gerekirse benim de çok hoşuma giden aksesuarlar...

Kapat