Değişik ve Modern Klozet Kapakları

172

Artık klozet kapakları da yenilendi. Her aksesuar ve her mobilya ürünü gibi klozet kapakları da çok sevimli ve bir o kadar da değişik tasarımları ortaya çıktı. Her zevke göre modelleri bulabilmeniz mümkün. Müzik ile ilgisi olanlar ve sevenler için piyano, gitar gibi tasarımları bulabilmek mümkün. Bunun yanında havuz görünümündeki klozet kapağını da görmeden geçmemek lazım.

Gerçekten bütün tasarımlar yıla damgasına vuracak şekilde tasarlanmış. Sizlerin de ilgisini çekeceğini düşünerek dekorsaati.com ekibi olarak en güzel klozet kapaklarını sizler için inceledik ve sizlerin beğenisine sunuyoruz. Buyurun isterseniz şimdi de resim galerimizi gözden geçirelim.

2014 KLOZET KAPAKLARI RESİM GALERİSİ

 

Bir önceki yazımız olan Banyo Duvar Kağıdı Modelleri 2014 başlıklı makalemizde banyo duvar kağıdı modelleri, banyo için duvar kağıdı modelleri ve banyoya döşenen duvar kağıtları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

enguzelklozet kapaklari2014 klozet kapakları degisikdeğişik klozetlerklozet görselleriklozet kapagi koctasdeğişik klozet kapak sifon vektörlerideğişik klozet kapaklarıklozet kapaklarıklozet kapakları dekorlu,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Modern Sehpa Modelleri 2014

Evinizin hem aksesuarı hem de mobilyası olan sehpa modellerini seçerken dikkat edeceğiniz bir kaç husus vardır. Bunlardan da en önemlisi...

Kapat