Değişik En güzel Ranza Modellerimiz geldi arkadaşlar

74

Olaya aslında ben gibi bir kadın tamamen duygusal olarak bakıyor. Babadan anadan kalan pek fazla birşey olmadığı için, memuriyetle geçen hayattaki birikimlerle edinilen para ile ancak 120 metre kare eve sahip olduk. Şimdii 4 tane de çocuk olduğu düşünelecek olur ise işler karışıyor. Bende istiyorum ki geniş geniş olsun evlatlarımızın odası hepsine tek yatak yapayım ama olmuyor 🙂 Tamanen duygusal nedenlerden ötürü yönlendiğim ranza yataklar bu aşamada ben ve benim gibi olanların imdadına hızır gibi yetişiyor.

Çocuklarımızın odası dar ise mecburen üst üste tek alan kaplayıp aynı zamanda iki çocuğun yaşam ve yatak alanı olacak şekilde dizayn edilmiş ranza modellerine şiddetle ihtiyaç duyuyoruz. E en azından ben öyleyim. Siz belki duygusal durumun haricinde evlatlarınız için şık olsun derli toplu dursun diye ranza modellerine bakıyorsunuzdur bilemiyorum. Ben bu konuyu ihyitaçtan açıyorum.

DEĞİŞİK VE KULLANIŞLI RANZA MODELLERİ RESİM GALERİSİ

 

Bir önceki yazımız olan 10 Lira fazla olsun kırmızı olsun ( Kırmızı koltuk kanepe modelleri ) başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu Konunun Etiketleri:

köşe takımlarıoturma gruplarıyatak odası takımlarıfarklı ranza modellerikitaplık modelleri koçtaşfarklı dizayn ranza fiyat aralığımodoko çocuk ranzaKULLANIŞLI RANZA MODELLERİdegisebilen ranzalardeğişik ve arkadan bileli partüse modelleri,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
10 Lira fazla olsun kırmızı olsun ( Kırmızı koltuk kanepe modelleri )

Kırmızı Koltuk Kanepe Modelleri Tamam kabul ediyorum bende kırmızı hayranlarındanım. İnanılmaz pozitif bulduğum kırmızı rengi özellikle koyu renk kıyafetlerin yada...

Kapat