Dar Mutfak Modelleri Dekorasyon Fikirleri

766

Hemen hemen herkes mutfağının darlığından şikayetçidir. Mutfak ne kadar büyük olursa olsun yine de belli bir süre sonra insana küçük gelmeye başlıyor. Bu yüzden dar mutfaklarda belli başlı düzenlemeler yaparak geniş göstermeye çalışmalıyız. Örneğin hem dekorasyon açısından hem de geniş bir görüntü için mutfağınızın belli bir yerine dekoratif bir ayna yerleştirebilirsiniz. Böylelikle mutfağınız küçükse bile sizlerin veya misafirlerinizin gözüne daha büyük gözükecektir.

Ayrıca dar mutfaklar için güzel bir düzen de şarttır. Örneğin buzdolabınızı, fırınınızı veya ocağınızı yerden kazanacak bir şekilde yerleştirmelisiniz. Mesela buzdolabınızı boşta kalan mutfak dolabının altına yerleştirebilirsiniz. Fırını ise yine tezgahın yan tarafında oluşturacağınız bir boşluğa yerleştirebilirsiniz. Bunun için bizler de dekorsaati.com ekibi olarak birbirinden güzel görselleri sizler için inceledik. Buyurun hep birlikte bir göz atalım.

DAR MUTFAK MODELLERİ DEKORASYON FİKİRLERİ RESİM GALERİSİ

Bir önceki yazımız olan Mutfak Asma Tavan Modelleri başlıklı makalemizde en güzel asma tavan tasarımları, en güzel mutfak asma tavan modelleri ve en şık asma tavanlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

dikdörtgen mutfak modelleridar mutfaklar için masaküçük dikdörtgen mutfak modelleridikdörtgen mutfak tasarımlarıdikdörtgen mutfaklar için dolap modelleridikdörtgen mutfaklarDıkdortgen mutfakdar mutfaklara masa modelleridar dikdörtgen mutfak modelleridar mutfaklar için masa modelleri,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Moda  Önerileri
Yatak Odası İçin Muhteşem Avizeler

Yatak odası dekorasyonunuzu yaparken ışık sisteminin de ne kadar önemli olduğunu düşünmeniz lazım. Yatak odası için asma tavan dekorasyonunda kullanacağınız...

Kapat