Country Yatak Odası Tasarımları 2014

187

Şu sıralar country tarzı yatak odaları çok moda durumda. Country ne demektir? Bilmeyenler için öncelikle bu tarzı kısa bir şekilde açıklamak istiyorum. Country tarzını bir dağ evi gibi düşünün. Yani ahşap bir ev hayal edin ve bunu sade bir görüntü ile şekillendirin. Kısacası contry tarzı eski bir görünüm kazandırma anlamına geliyor.

Her zaman dediğimiz gibi zaman yenilendikçe eskiye dönülüyor. Bu tasarımlar şu sıralar herkesin ilgi odağı olmuş durumda. Bizler de dekorsaati.com olarak bu tarzı beğenen ve örnek tasarımlar arayan misafirlerimiz için birbirinden güzel ve şık conty tarzı yatak odası modelini inceledik. Buyurun isterseniz hep birlikte bu örneklere bir göz atalım.

CONTRY TARZI YATAK ODASI İLE İLGİLİ RESİM GALERİSİ

 

Bir önceki yazımız olan 2015 Salon Dekorasyonu Tasarımları Fikirleri başlıklı makalemizde 2014 salon dekorasyonu, salon dekorasyon fikirleri ve salon dekorasyonları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

country yatak odasıucuz country yatak odasıcountry yatak odası ne demekcountry yatak odası modellericountry dekorasyon ne demekcountry tarzı yatak modellericountry yatak odası dekorasyonuyatak odası tasarımları 2014contry yatak başlıkantri yatak odası,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
2015 Salon Dekorasyonu Tasarımları Fikirleri

Salon bir evin en gösterişli ve en önemli kısımlarından biridir. Çünkü misafirler geldiği zaman genelde salonda ağırlanır. Bu yüzden de...

Kapat