Çok İlginç Bir Bina Tasarımı (Eriyen Bina)

219

mimari yapılar, ilginç binalar, ilginç bina tasarımları, eriyen bina, paristeki ilginç bina, fransanın evleri, modern mimari yapılar, ilginç resimler ile ilgili bilgiler içermektedir. . .

Fransa’nın Paris kentinde bulunan bu bina gerçekten çok sıra dışı bir tasarım olarak ortaya çıkmış. Binanın yapımında genel olarak kabartmalı fotoğraflar kullanılmış olup, demirler ile desteklenmesi ile birlikte bu ilginç fakat bir o kadar da şık olan The Classical Haussmannian binası bu şık görünümünü tamamlamıştır.

İnanın oradan geçen herkes mutlaka en az 10 defa bakıp öyle geçiyordur. Çünkü çok ilgi çekici bir tasarım. Yani ben bile resimleri incelerken bir kaç kere öylece baktım. Nasıl bir tasarım diye hakkında düşündüm. Çok hoşuma gittiği için siz değerli dekorsaati.com takipçilerimiz için de paylaşmak istedim. Umarım sizler de beğenirsiniz. Buyurun isterseniz şimdi de bu ilginç tasarımı bir kaç kare fotoğraf ile gözden geçirelim.

eriyen bina tasarımı (3)

 Eriyen Bina Resim Galerisi

 

Bir önceki yazımız olan Çatılı Ev Tasarımları Modelleri başlıklı makalemizde 2014 çatılı ev modelleri, çatılı ev modelleri ve çatılı ev tasarımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

çatılı ev modelleribina tasarımlarıdünyanın en güzel ev içi yapısı resimleribina tasarımıparis\teki en degisik binalarpariste ilginç binalarmodern bina tasarımlarıyeni bina tasarımlarıdeğişik bina tasarımlarıeriyen bina tasarımı,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
İlginç Örgü Modelleri 2014

örgü modelleri, örgü tasarımları, ilginç örgü modelleri, ilginç örgü tasarımları, ilginç örgü resimleri, 2014 örgü modelleri, 2014 örgü tasarımları, modern...

Kapat