Çocuk Odası Dekorasyon Fikirleri ve Önerileri

136

Çocuk odası dekorasyon fikirleri hakkında konumuza geçmeden önce çocuğunuza nasıl bir oda dekorasyonu istediği ile ilgili bir sohbet etmeniz de yarar var. Onun istekleri ve sizin yapabileceklerinizi karşılaştırdıktan sonra oda dekorasyonuna başlamanızda yarar var. Sıradan bir çocuk odası yerine biraz da odasını eğlenebileceği, arkadaşlarını ağırlayabileceği, onun seviyesine uygun tasarımlar yaparak onu daha mutlu edebilirsiniz. Örnek verecek olursak arabalardan hoşlanan bir çocuğa alacağınız mobilyayı seçerken bu zevkini ön plana çıkartabilirsiniz. Ona arabalı bir yatak odası takımı alarak onun mutlu olmasını sağlayabilirsiniz.

Çocuk odası biraz geniş ve çocuğunuz futboldan hoşlanıyorsa oda dekorasyonunu küçük bir kale ve zeminde bir saha görünümü yaratarak farklı bir çocuk odası dekorasyonu yapabilirsiniz. Geniş odalı çocuk odasının bir köşesine farklı bir salıncak asarak sallanmasını ve içinde oturabileceği bir oda yapabilirsiniz. Bütün bunları önemsemeyip çocuk odasının dışında bir genç odası alarak onun 20 yaşına kadar kullanmasını arzu ediyor olabilirsiniz ama hiç bir mobilyayı 20 sene kullanma şansınız olmadığı için boşuna çocuğunuzu da kendinizi de mutsuz etmeyin. Dekorsaati.com ekibi olarak en güzel çocuk odası dekorasyon fikirleri ve önerilerini birde görseller üzerinden sizlere göstermek istedik. Bu tasarımları baz alarak kendi çocuğunuzun oda dekorasyonunu yapabilirsiniz.

Çocuk Odası Dekorasyon Fikirleri Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan Kalorifer Peteği Kaplama Modelleri 2015 başlıklı makalemizde kalorifer peteği fiyatları, kalorifer peteği kaplama ve kalorifer peteği kaplama kalorifer hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

bebek odası dekorasyonu için ilginç fikirlerçocuk odası için dekorasyon fikirleriçocuk odasına neler alınır dekorasyonSanat Halı Yolluk Modellerioda fikirlerioda dekorasyonu kendin yapçocuk odsı için alçı dekorçok ilginç bebek odalarıdekorasyon fikirleri çocuk odasıev dekorasyonu çocuk odası,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
İlginç  Önerileri
Kalorifer Peteği Kaplama Modelleri 2015

Doğal gazın hayatımıza girmesi ile birlikte kalorifer petekleri geçmişe nazaran biraz daha inceldi, kibarlaştı. Eski tip kömürle çalışan kaloriferli radyatör...

Kapat