Çocuk Odası Abajur Modelleri

197

2018 yeni tasarım çocuk odası abajur modelleri, çocuk odası lamba modelleri, çocuk odası sarkıt modelleri, çocuk odası avize modelleri hakkında fikir almak için aşağıda yeri alan resim galerisini inceleyerek çocuğunuz için en güzel ürünü alabilirsiniz.

Çocuklarımızın odalarına da en az kendilerine verdiğimiz kadar değer veririz ve özeniriz. Odalarının dekorasyonlarında ise her şeyin tam olması için, en kullanışlı, en şık ve en konforlu şekilde dekore edilmeleri için elimizden geleni yaparız. Her mekanın dekorasyonunda olduğu gibi çocuk odalarında da aydınlatma önemli bir unsurdur. Bu kapsamda tepe aydınlatmalar kadar abajurlar da ilgi alanımıza ziyadesiyle girerler. Özellikle uyku öncesi ortamlarda abajurlar imdada yetişirler adeta. Çocuk odası abajur modelleri arasında her ihtiyaca her zevke göre birçok tasarım bulmak mümkündür. Aşağıdaki resim galerimizde yer verdiğimiz modeller gibi ve daha birçoğu ile alışverişiniz sırasında karşılaşıyor olacaksınız. Peki seçimlerinizi yaparken nelere dikkat etmelisiniz?

Öncelikle tabii ki odanızın dekorasyon stiline uygun bir abajur seçmelisiniz. Çok sade ve açık renkler ile döşenmiş bir çocuk odasına canlı bir desen ya da çarpıcı bir renk içeren bir abajur ile renkli bir dokunuş yapmayı düşünebilirsiniz. Ya da cıvıl cıvıl döşenmiş bir çocuk odasında son derece sade bir model abajur daha uygun olabilecektir.

Bir diğer önemli kriter tabii ki abajurun işlevselliğidir. Eğer odanız büyükse ve siz abajuru önemli bir aydınlatma aracı olarak tasarlamış iseniz, örneğin çocuğun ders çalışmasına destek olması için çalışma masası üstünde düşünüyor iseniz, aydınlatma işlevi daha ön planda olan sade ama güçlü abajurlar ilk tercihleriniz arasında yer almalıdır.

Çocuğunuz küçük ise; kopabilen parçaları içeren süslemeler, sivri köşeli tasarımlar abajurlarınızda yer almıyor olmalıdır. Güvenlik de bu kapsamda bir başka önemli detay olarak öne çıkmalıdır.

Bir önceki yazımız olan Acun Ilıcalının Muhteşem Evi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu Konunun Etiketleri:

duvar önü mobilyaelektrikli ısıtıcılar mailısıtıcılar mailteras icin mangal cesitleribeyaz üzerine pembe çiçekli halıgri üzeri barak duvar kagıdıhol giriş duvar örneklerimanzaralı mutfaklar,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Farklı Duvar Saati Modelleri

Farklı duvar saat modelleri, yeni tasarım duvar saat modelleri, Yeni tasarım salon duvar saatleri, Büyük boy duvar saat modelleri hakkında...

Kapat