Çift cam arası Jaluzi perde sistemleri

307

Çift cam arası jaluzi perde, jaluzi perde modelleri, jaluzi perde sistemleri

Güneş gören işyerlerimizin ve evlerimizin pencerelerine takdırdığımız jaluzi perdeler işyerlerimizin vazgeçilmezlerinden birisidir. Yola yakın olan içeriye çok fazla insanın ayakkabı ile girip çıkmasından kaynaklı toza maruz kalan işyerlerimizde kumaş perde kullanmak zordur. İşyerlerimizde genellikle yatay veya dikey jaluzi perdeler kullanırız. Yıkanma derdi olmayan jaluzi perde, katlanabilir olması ve çok yer kaplamadan katlanabiliyor olması açısından jaluzi perdeler tercih edilmektedir. Şimdi yeni geliştirilen sistemler sayesinde jaluzi pere cift camın arasına yerleştirilimiş ve tozlanma, yıpranma, kırılma derdi ortadan kalkmıştır. Dekorsaati.com olarak yeni geliştirilen bu sistemleri sizlere tanıtmak istiyoruz.

1) MIKNATISLI SİSTEM :
İki cam tabakası arasına yerleştirilmiş jaluzi sistemi, özel tasarlanmış mıknatıslı mekanizma sayesinde yukarı aşağı ve eksenel çalışan bir sistemdir.

iki cam arası jaluzi perde (3)

2) BUTONLU SİSTEM
İki cam arasına yerleştirilmiş jaluzi sisteminin
hareket mekanizmasının özel bir sistemle camın üzerine adapte edilmesiyle çalışan bir sistemdir.

iki cam arası jaluzi perde (14)

3) MİLLİ SİSTEM :
İki cam arasına yerleştirilmiş jaluzi sistemine bağlı milin cama açılan küçük bir delik sayesinde dış mekanizmaya bağlanarak yukarı aşağı ve eksenel çalıştıran sistemdir.

4) PLİSE SİSTEM :

Çift cam arası plise perde jaluzi sisteminden farklı olarak sadece yukarı ve aşağı hareket eder.

iki cam arası jaluzi perde (15)

5) JALUZİ ÜSTÜ BASKI UYGULAMASI :

Pimapen veya alüminyum sürmeli pencerelerin çift cam arasına yerleştirilen jaluzi perdelerinize dilediğiniz reklamı veya yazıyı yazdırabildiğiniz sistemdir.

iki cam arası jaluzi perde (5)

6) MOTORLU VE KUMANDALI JALUZİ :

Pimapen veya alüminyum sürmeli pencerelerin yukarısına montajlanmış bir motor sayesinde çitf cam arasına yerleştirilmiş jaluzi perdenin açılıp kapanmasını sağlayan sistemdir.

iki cam arası jaluzi perde (17)

7) SÜRME SİSTEM JALUZİ :

Pimapen veya alüminyum sürmeli pencerelerin sürme kanatlarının içine yerleştirilen jaluzi perde modelidir.

iki cam arası jaluzi perde (18)

ÇİFT CAM ARASINA JALUZİ DÖŞENMESİ İLE İLGİLİ BİRGAÇ UYGULAMAYI SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTİYORUZ.

iki cam arası jaluzi perde (2)    OLYMPUS DIGITAL CAMERA iki cam arası jaluzi perde (7) iki cam arası jaluzi perde (8) iki cam arası jaluzi perde (9) iki cam arası jaluzi perde (10) iki cam arası jaluzi perde (11) iki cam arası jaluzi perde (12) iki cam arası jaluzi perde (13)   iki cam arası jaluzi perde (16)   iki cam arası jaluzi perde

Bir önceki yazımız olan Ahşap Jaluzi Perde Modelleri (Beyaz,Detay,50Mm,25Mm) başlıklı makalemizde 2013 ahşap panjur modelleri, Ahşap Jaluzi 25 Mm ve Ahşap Jaluzi 50 Mm hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

çift cam arası jaluzi perde fiyatlarıjaluzili pimapen modellericam içi jaluzijaluzili pimapenpimapen arası jaluzicam ici perdepimapen perdesipimapen içi jaluziiki camlı salon perdesitaç linens çift sistem perdeler,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Yerli Ünlülerin Evleri

  Yerli Ünlülerin Evleri Türkiye magazin dünyasında her gün televizyon  veya gazete sayfalarını dolduran ünlülerimizin birbirinden şık ve adeta birbiri...

Kapat