Çatal İle Nasıl Dekorasyonlar Yapılabilir?

270

çatal ile ilginç dekorasyonlar örnekleri resimleri tasarımları şık dekoratif 2013 2014

çatal ile askılık yapımı

çatal ile askılık yapımı

Bildiğimiz metal çatalların normalde ne işe yaradığını herkes bilir. Biraz saçma oldu ama çatalın kullanım amacı dışında hangi amaçlarla kullanıldığını öğrenince sizlerin de şaşıracağına ve bana katılacağına eminim. Öncelikle En çok şaşırdığım çatalın yumurtalık olarak kullanılmasıydı. Gerçekten kimin aklına geldiyse tebrik etmek lazım. Çok ilginç bir tasarım olmuş. Bunun yanında askılık olarak, hatta fiyonk olarak kullanılmasıdır.

Ayrıca resimlerinizi koyabileceğiniz ayaklı tutacak haline bile gelebiliyor. ve bunun yanında birbirinden ilginç tasarımlar da var. Bizler dekorsaati.com olarak bu ilginç tasarımları sizler için inceledik ve sizlerin beğenisine sunuyoruz. Buyurun isterseniz sizler için incelediğimiz bu tasarımları hep birlikte gözden geçirelim.

çatal ile ayaklı çerçeve yapımı

çatal ile ayaklı çerçeve yapımı

çatal ile dekoratif tasarımlar yapmak

çatal ile dekoratif tasarımlar yapmak

çatal ile fiyonk yapımı

çatal ile fiyonk yapımı

çatal ile ilginç tasarımlar

çatal ile ilginç tasarımlar

çatal ile yumurtalık yapımı

çatal ile yumurtalık yapımı

Bir önceki yazımız olan Kuru Dallardan Kullanışlı Çerçeveler Tasarlayın başlıklı makalemizde dallardan çerçeve örnekleri, dallardan çerçeve yapımı ve kuru dallardan çerçeve hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

catalla cerceve nasil yapiliryumurtalik yapimiçataldan yumurtalık nasıl yapılırçatal la ilginç tasarımcatal yumurtalikcataldan cercevecatal ile yapilan aksesuarçataldan çerçeve ayağı yapımıcataldan cerceve ayakligiçataldan çerçeve yapımı,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Kuru Dallardan Kullanışlı Çerçeveler Tasarlayın

kuru dallardan çerçeve yapımı modelleri örnekleri resimleri en güzel şık dekoratif modern Sokakta duran kuru dal parçalarından böyle harika tasarımların...

Kapat