Burçlara Göre Koltuk Tasarımları

109

burçlara göre koltuk modelleri çeşitleri nasıl olur görseller tasarımları 2013 2014

burçlara göre koltuklar

Ülkemizin yarısından fazlasının burçlarla araları iyidir. Burçlara olan inançları tamdır. Çünkü burcunun özelliğini taşıyan insan çoktur. Yani burçlar hakkında yapılan açıklamaların bire bir kendi ile uyumluluğunu görür ve burçlara olan ilgisi iyice artar. Şu sıralarda da çok popüler olan tasarımlar ortaya çıktı. Yeni koltuk tasarımları! Tabi bu koltuklar bildiğiniz koltuklardan biraz daha farklı. Çünkü bu koltuk tasarımları burcunuzun özellikleri ile oluşturuldu.

Mesela atıyorum balık burcu çok renkli bir kişilik ona göre renkli koltuklar tasarlandı. Bizler de dekorsaati.com olarak bu şık tasarımları siz değerli misafirlerimiz için inceledik. Sizlerin de beğeneceğini düşünerek sizlerle paylaşmak istedik. Kim hangi burçta ise kendi burcunun koltuğunu merak ediyor ise buradan bakabilirler. Sırası ile koltuk modellerini sizlerle paylaşıyoruz. Ayrıca her resmin altında da hangi koltuğun hangi burca ait olduğu yazıyor. Buyurun şimdi burç koltuklarına göz atalım.

Akrep

Akrep

Aslan

Aslan

Balık

Balık

Başak

Başak

Boğa

Boğa

İkizler

İkizler

Koç

Koç

Kova

Kova

Oğlak

Oğlak

Terazi

Terazi

Yay

Yay

Yengeç

Yengeç

Bir önceki yazımız olan Mondi 2013 Kanepe Modelleri (Bütün Ürünler) başlıklı makalemizde 2014 kanepe modelleri, mimoza kanepe ve mondi kanepe modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

burçlara göre ev dekorasyonu modellerikoltuk tasarımlarıburçlara göre koltuk2014 koltuk modasıburçlar koltukburçlara göre ev dekorasyonuburçlara göre ev modelleri resimliBurclara gore tuttugu takimlarburçlarla ilgili ilginç bilgiler görseller,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Eski Mutfağınız İçin Modern Öneriler!

eski mutfaklar nasıl yenilenir mutfakları yenilemenin yolları fikirler ne yapılmalı hakkında bilgiler Sizlerin de bildiği gibi en çok ve severek...

Kapat