Bisiklet Tekerleğinden Saat Yapımı

207

bisikletten saat, bisiklet tekerinden saat, bisiklet tekerleğinden saat yapımı, bisiklet tekerinden saat yapımı, ilginç saatler, ilginç saat modelleri, ilginç tasarımlar, en güzel saat modelleri, 2014 saat modelleri ile ilgili bilgiler verilmektedir.

Kulağınıza ilk başta inanılmaz gelebilir ama bu saatler gerçek bir bisiklet tekerleğinden yapılmış. Gerçekten sıra dışı bir tasarım olan bu saat modelleri Pixel This isimli biri tarafından yapılıp bir çok yerde satışa sunulmuştur. Bu ilginç tasarımı insanlar çok beğendiği için gerçekten büyük bir ilgi görmesiyle birlikte daha değişik modelleri de tasarlanmaya başlanmış.

Bu saat modelleri sadece bir AA pil ile çalışıyor ve duvarınıza kesinlikle temas etmediği için duvarınıza da herhangi bir zarar vermiyor. Buyurun isterseniz şimdi de bu ilginç tasarımları dekorsaati.com olarak sizler için incelediğimiz örnek resimler ile daha yakından bir göz atalım.

bisiklet tekerleğinden saat (1)

BİSİKLET TEKERLEĞİNDEN SAATLER RESİM GALERİSİ

Bir önceki yazımız olan Dikkat ! Ev Dekorasyonunda Yapılan 5 Hata başlıklı makalemizde 2014 ev dekorasyonları, doğru ev dekorasyonları ve doğru ev dekorasyonu nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

bisiklet saatbisiklet tekerinden dekorbellona yatak odası takımları fiyatları 2013istikbal tekli televizyon koltuklariilginç bisiklet yapımıBİSİKLETLİ SAATLERbisikletli saat modelleribisikletle saat yapılışıbisiklet tekerleğinden yapımı pulluklarıbisiklet tekerleğinden bahçe pullukları yapımı,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Dikkat ! Ev Dekorasyonunda Yapılan 5 Hata

ev dekorasyonu hataları, ev dekorasyonu nasıl yapılır, ev dekorasyonu, en güzel ev dekorasyonları, ev dekorasyonu hataları, evde yapılan yanlışlar, yanlış...

Kapat