Banyolara Özel Sticker Modelleri

183

Banyo dekorasyonunuzu yaparken standart banyolardan sıkıldıysanız ve banyonuza biraz hareketlilik biraz da renk katmak istiyorsanız banyolar için özel olarak üretilen duvar sticker modellerini denemelisiniz. Banyolarınızın seramiklerinin üzerine direk olarak uygulayabilirsiniz. Duvarlardan hariç banyoda bulunan duşakabinler, klozetler, lavabolar ve aynaların üzerine bu hoş sticker modellerini uygulamak mümkün.

Uygun fiyatları ile hayatınıza biraz da olsa renk katacak olan banyo sticker modellerini uyguladığınız alanlara değişik bir görüntü sağlayacaktır. Genç ve hareketten hoşlanan insanların banyoları biraz da şamata katacaktır. Dekorsaati.com ekibi olarak en güzel banyo sticker modellerinden oluşan eğlenceli bir resim galerisini sizlere sunuyoruz. Bu güzel resim galerisi içerisinden istediğiniz herhangi bir modelin üzerine tıklayarak resmi büyütebilir ve sticker modellerini daha yakından inceleyebilirsiniz.

BANYO DUVAR STİCKERLARI MODELLERİ RESİM GALERİSİ

Bir önceki yazımız olan Banyo Batarya Modelleri başlıklı makalemizde 2014 banyo batarya modelleri, banyo batarya çeşitleri ve Banyo batarya modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

güzel banyo sticker modelleribanyo stecerlarıbanyo fayans sticker modelleribanyo fayans stickerlarıbanyo için stickerBanyo stıckerduşakabin sticker modellerifayans sticker KOÇTAŞfayans üzeri sticker banyo modelleribanyo duvarları için stiker,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Şık  Galerisi
Taraftarlara Özel Duvar Sticker Tasarımları

Sticker modelleri artık hemen hemen her evde kullanılıyor. Çünkü istediğiniz figürleri ve tasarımları duvarlarınızda şık bir şekilde canlandırabilirsiniz. Sticker modellerinden...

Kapat