Banyolar İçin Modern Asma Tavan Modelleri

313

Bir evin iç dekorasyonu ne kadar önemli ise asma tavanlar da o derece önemlidir. Asma tavanlar uygulandığı bölüme büyük bir şıklık ve modern bir hava katacaktır. İç dekorasyonunuzu yenilemeye karar vermişseniz asma tavanları kesinlikle gözden kaçırmayın, tavanlarınızın şıklığı evinizin duvar ve yer döşemesi ile bir bütünlük sağlar. Zaten tavan yukarıda! Kimse görmez! Ne olacak! gibi sözler düşünürseniz evinizin dekorasyonu ile ilgili yaptığınız işler kendini göstermez. Tavanlar evinizin bir parçası olduğundan, her zaman göz önündedir ve dikkatli bir şekilde dekore edilmesi gerekir. Şimdiye kadar sürekli salonlarınız ve oturma odalarınız için asma tavan modellerini incelemiştik.

Bugün sizlere biraz daha değişik bir dekorasyon fikri olarak banyolar için şık asma tavan modellerini incelemek istedik. Neden banyonuz de evinizin diğer bölümleri gibi şık bir görüntüye sahip olmasın. Banyonuzu da modern bir şekilde dizayn etmek isterseniz seramik, vitrifiye grubunun yanı sıra tavan dekorasyonunu da yapmanızı tavsiye ederiz. dekorsaati.com ekibi olarak birbirinden güzel banyo asma tavan modellerini sizler için inceledik. İncelediğimiz bu şık modellerini aşağıda bulunan zengin galeri bölümümüzden inceleyebilirsiniz.

BANYO ASMA TAVAN MODELLERİ RESİM GALERİSİ

Bir önceki yazımız olan Simli Derz Dolgu İle Eviniz Parlasın başlıklı makalemizde derz dolgu ne işe yarar, derz dolgu nedir ve derz dolgunun faydaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

banyo tuvalet asma tavan modelleribanyo asma tavan modelleri neden yapılırbanyoya asma tavanen yeni asma tavanlar2014 modern asma tavan modelleribanyo tavanım nem yapıyor ne yapmalıyımbanyon tavanıbanyoya asma tavan modelleribanyo tavanı için önerilerbanyolara asma tavan,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Harika cam tuğla pencere Fikirleri
Ev dekorasyonunda Cam Tuğla Kullanılması

Cam tuğla, cam tuğla dekorasyonu, salon dekorasyonunda cam tuğla kullanımı, iç dekorasyonda cam tuğla dekorasyonu, modern dekorasyonda cam tuğla kullanımı...

Kapat