Banyo Zeminlerine Üç Boyutlu Uygulama

689

Banyo zeminlerine farklı bir dekorasyon yapmak istiyorsanız aşağıda görecekleriniz tam da size göre. Üç boyutlu resim zemine uygulandıktan sonra şeffaf bir reçine zemine dökülüyor ve düzeltildikten sonra mükemmel bir üç boyutlu zemin ortaya çıkıyor. Asit dahil hiç bir ilaç veya kimyasaldan etkilenmeyen bu zeminlerin üzerinde durmak bile insanı heyecanlandırmaya yetiyor.

Üç boyutlu zemin çalışmalarından bir kaçını sizlere sunuyoruz. Bu resim galerisini incelerken beğendiğiniz modeli veya sizin beğendiğiniz başka bir resmi de uygulayabilirsiniz. Mersinde bu uygulamayı yaptırmak isteyen ziyaretçilerimiz için aşağıda bu işi yapan firmanın ve ustanın iletişim bilgilerini sizlerle paylaşmak istiyoruz.

www.mersindetadilat.com

Yusuf Saat (0544-306 72 02)

www.yusufsaat@hotmail.com

Bir önceki yazımız olan Çamaşır Odası Modelleri başlıklı makalemizde 2015 Çamaşır Odası Modelleri, çamaşır odası ve Çamaşır odası dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

3d banyo modelleri3 boyutlu banyo zeminibanyo zemin kaplamabanyo 3 boyutluüç boyutlu zemin resimleribanyo zemini kaplama3 boyut banyobanyo zemin reimleriuc boyutlu banyodaresim3 boyutlu zeminler,One thought on “Banyo Zeminlerine Üç Boyutlu Uygulama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
En Son Vitra 3D Seramik ve Fayans Modelleri-Dekorsaati.com Modelleri
Vitra 3D Seramik ve Fayans Modelleri

vitra 3d seramik modelleri, vitra 3 boyutlu seramik modelleri, vitra yeni model seramikler, vitra 3 d fayans modelleri, vitra 3D...

Kapat