Antre Dekorasyonu Önerileri

461

Ev dekorasyonunuzu yaparken evinizin en iyi şekilde dizayn edilmesini istersiniz. Evinize ilk defa gelecek olan misafirlerinizi karşıladığınız ve sizinle ilgili misafirlerinizin kafasındaki ilk intibanın oluştuğu yer evinizin giriş bölümü olan antrelerdir. Antre dekorasyonunuz güzel olması ve nasıl bir ışık sistemi ile donatacağınız evinizin konumu ile ilgilidir. İyi güneş alan bir antrede boya renginiz koyu renklerden veya koyu duvar kağıtlarından oluşabilir.

Antreniz fazla ışık almıyor ise boya rengi olarak açık renkleri ve simli parlak ışığı yansıtan duvar kağıtlarını tercih etmelisiniz. Daha iyi ışık yansıtması için duvarlarınızda ayna kullanabilirsiniz. Ayna aynı zamanda antrenizi olduğundan daha geniş göstereceği gibi ışığı da daha iyi yansıtacaktır. Antrenizde kullanmış olduğunuz portmanto modelini seçerken antrenizin büyüklüğünü dikkate alarak seçmelisiniz. Buyurun isterseniz şimdi de dekorsaati.com ekibi olarak sizler için incelemiş olduğumuz antre dekorasyonu ile ilgili görsellerimizi hep birlikte gözden geçirelim.

ANTRE DEKORASYONU RESİM GALERİSİ

Bir önceki yazımız olan 2020 Kız Çocuk Odası Boya Renkleri başlıklı makalemizde 2020 Kız çocuk odası renk kombinasyonu, çocuk odasına kullanılacak boya renkleri ve en güzel kız çocuk odası dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

bahçe sulama sistemleri nasıl yapılırantre dekorasyon ve mobilyalarıantre önerileriantre dekorasyon örnekleriantre mobilyaları ve dekorasyonuev antre dekorasyonuantre karsısı dekorasyonantre resimleriANTREDE NASIL BİR DUVAR KAĞIDI SEÇİLMELİantre için dekor önerileri,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Moda  Modelleri
En Şık Hol Dekorasyonu Örnekleri

Ev dekorasyonu sırasında en küçük ama en çok önem verilmesi gereken yerin hol dekorasyonu olduğunu düşünüyoruz. Bir ev hanımının gözünden...

Kapat