Antre Dekorasyon Örnekleri ve Tasarımları

294

Antre veya halk arasında kullanılan diğer isimleri ile giriş, koridor dekorasyonu hakkında sizlere fikir vermek amacı ile bu konuyu irdelemeye karar verdik. Bir evde en fazla kullandığınız ve gözünüze çarpan bölüm o evin antresidir. Sokaktan gelip evinize ilk girdiğinde sizleri yansıtan farklı bir dekorasyona sahip antre dekorasyonu ile kendi tarzınızı belirlemek sizin elinizde. İster küçük bir antre veya ister büyük bir antreye sahip olun, hepsi için birbirinden farklı tasarımlar ile kendi antre dekorasyonunuzu yapabilirsiniz.

Küçük antre dekorasyon fikirleri

Küçük antre dekorasyon fikirleri

Küçük bir antre dekorasyonu yapmak istiyorsanız yukarıdaki gibi ahşap bir dresuar, askı ve evde kullandığınız renkli şapkalarından oluşan güzel bir kombin yapabilirsiniz. Dresuarınızın üzerini küçük mumluk veya çiçeklerle süsleyebilirsiniz.

Antre dekorasyon örnekleri

Antre dekorasyon örnekleri

Yada antrenizi yukarıdaki gibi sade ve şık bir ahşap dresuar, ayakkabılarınızı giyerken oturabilieceğiniz güzel ve renkli bir puf, ahşap aynalı çerçeveler ve son derece şık ağaç şeklinde bir askılık ile tamamlayabilirsiniz. Modern tarzda bir antre için çok güzel bir kombin olacaktır.

Modern-Antre-Dekorasyonu-Modelleri-3

Sizler de benim gibi mavi rengi seviyorsanız yukarıdaki antre dekorasyon fikri tam da size göre. Mavi ahşap oturma deski, küçük ahşap ayaklı camlı bir sehpa, üzerinde zevkinize göre bu renklere uyumlu aksesuarlar ile süsleyerek, duvarlarda mavi ve beyaz renkli ahşap çerçeveler içinde tablo veya ayna kullanabilirsiniz.

Birbirinden daha farklı antre ve koridor dekorasyon fikirlerini görmek istiyorsanız aşağıdaki resim galerisini inceleyebilirsiniz. En güzel antre dekorasyon fikirlerinden oluşan resimleri daha yakından incelemek için resmin üzerine tıklayarak büyütebilirsiniz.

Bu Konunun Etiketleri:

antre dekorasyonu örnekleriantre dekorantre dekoru2016 antre dekorasyonEN LÜKS ANTRE MODELLERİevde antre dekorasyonevin antresinden geçen kalorifer borularını kapatabilmek için dekorasyon fikriküçük antre dekorasyonKÜÇÜK ANTRE İÇİN FİKİRLERküçükantredekarasyonu,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Yeni Model Müstakil Ev Tasarımlarını Gördünüz mü?

Apartman yaşamı bir yerde güvenli ama bir o kadar da zordur. Bütün sitenin rahatlığını veya rahatsızlığını sizler de çekmek zorunda...

Kapat