Altın Rengi Ev Dekorasyon Fikirleri

234

Altın rengi denildiğinde zenginlik ve asalet akla gelir. Altın rengini krallar, sultanlar ve maddi manevi gücü kudreti elinde bulunduranların oturduğu saraylar, hanlar, hamamlar bu rengi kullanmışlardır. Zengin olanlar rengi değil altının kendisini kullanmışlardır. Hep duyarız ya falan otelin çeşmeleri bile altın kaplama, kapı kolları altın diye. Altın renginin ev dekorasyonunda kullanılması bu aralar moda olmaya başladı. Zenginliği temsil eden bu rengin ağırlı kullanıldığı yerlerin başında banyo ve wc ler gelmekte, seramik renkleri veya altın renkli lavabo modelleri dekorasyonunuza bir canlılık getirir. Altın rengini salon dekorasyonunuzda kullanırken salonda bulunan kolon veya tv’nin arkasında bulunan duvarı bu renk ile boyayabilirsiniz. Altın renginin kullanıldığı mobilyalar ile salon dekorasyonunuza farkındalık katabilirsiniz. Altın rengini insanlar ev dekorasyonunda nasıl kullanmışlar, bunu aşağıda yer alan resim galerisini inceleyerek öğrenebilirsiniz. En güzel altın renginin kullanıldığı dekorasyon fikirlerinin bulunduğu resim galerisini dekorsaati.com ekibi olarak sizler için hazırladık.

Altın Renginin Kullanıldığı Ev Dekorasyon Resimleri

Bir önceki yazımız olan Mavi Renkli Dekorasyon Fikirleri başlıklı makalemizde mavi renkli dekorasyon tasarımları, mavi renkli ev dekorasyon resimleri ve mavi renkli ev dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Yeni değişik Bol Çerçeveli Duvarlar dekorasyon. dekorasyon fikirleri 2 Bol Fotoğrafları
Mavi Renkli Dekorasyon Fikirleri

Doğayı ve denizi seven birinin ev dekorasyonunda kullanacağı en belirgin rengi de mavidir. Beyaz ve mavi renginin müthiş bir uyumu...

Kapat