Ajda Pekkan ev dekorasyonu

230

   Ajda Pekkan ev dekorasyonu

Ajda Pekkan 12 Şubat 1946 yılında istanbulda doğdu 1964 yıllarında çıkardığı 45’likleri beğilince muzik hayatına atıldı.Hayatı aslında bir ansiklopedi dolduracak kadar dolu dolu yaşayan ender sanatçılarımızdandır. Özellikle güzelliği bayanlar  arasında özel bir yeri var. Ev mobilyası osmanlı ve yeni tasarımları birleştirerek muhteşem olarak tasarlamış Bugünde hep beraber ajda hanımın o güzel evine misafir olalım.

 

 

ajda pekkan (6) ajda pekkan (4)   ajda pekkan (7) ajda pekkan (8)

ajda pekkan ev dekorasyonu ajda pekkan ev dekorasyonu (1) ajda pekkan ev dekorasyonu (2) ajda pekkan ev dekorasyonu (3) ajda pekkan ev dekorasyonu (4) ajda pekkan ev dekorasyonu (5) ajda pekkan ev dekorasyonu (7) ajda pekkan ev dekorasyonu (8) ajda pekkan ev dekorasyonu (9) ajda pekkan ev dekorasyonu (10)

Bir önceki yazımız olan Çalışma Grupları (Bürosan) başlıklı makalemizde bürosan çalışma grubu çeşitleri, bürosan çalışma grubu modelleri ve bürosan çalışma grupları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

ünlülerin evleriajda pekkan eviajda pekkanin eviünlülerin makyaj masalarıünlülerin evinin içiaajda pekkanın evimuhteşem ev tasarimlariajda pekkanın ev dekorasyonuajda pekkan\ın eviağaoğlu evleri içi,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Alçı Kemer ve Sütun Modelleri

En güzel alçı kemerler, sütunlar, alçıpan asma tavanlar, alçı kenar süsleri, alçıpan asma tavanlar, hazır hartonpiyer modelleri, hazır sütunlar Evinizin...

Kapat