Ahşap Ranza Tasarımları

993

Çok çocuklu bir aile iseniz ya da küçük bir evde iki çocuklu bir aile iseniz, ya da ranza sevdalısı bir tek çocuğa sahip küçük bir aile iseniz ranzalar ilgi alanınıza giren eşyaların başında geliyor olacaktır muhtemelen. Birçok kategoride ve farklı malzemeler ile üretilen ranza modelleri arasında ahşap ranza tasarımları bizim en çok hoşumuza giden gruplardan biridir.

“Ahşap, doğal malzeme sevenlerin en çok tercih ettiği mobilya hammaddesidir.” desek abartmış olmayız diye düşünüyoruz. Bu güzel malzemenin değdiği her eşyada olduğu gibi ranzalarda da romantik ve otantik bir görüntü açığa çıkmaktadır. Böyle bir dekorasyon stiliniz var ise tercihinizi kesinlikle ahşaptan yana kullanmanızı tavsiye ederiz. Modern mobilyalar ile de kombine edilmesi mümkün olan ahşap ranzaları kullanma isteğiniz ön planda ise, bizim size önerimiz ahşabın sade ve doğal havasını bütünleyen canlı ve renkli kombinasyonlara yer vermeniz olacaktır.

Çocuk odalarında çok daha fazla önemsenen sağlıklı ve hijyenik dekorasyon gereksinimi açısından önemli bir seçenektir ahşap eşyalar. Hem şık, hem dayanıklı, hem de sağlıklı bir çözüm teşkil eden ahşap ranzalar, artık gelişen uygulama teknikleri ile birbirinden farklı tasarımlarla, rengarenk modellerle, yetişkinlerin de çocukların da gönlünü en derinden fethetmektedir.

Ahşap ranza alışverişine çıkmaya hazırlanıyor iseniz sizin için seçtiğimiz modellerden oluşan aşağıdaki resim galerimizdeki muhteşem ahşap ranza tasarımlarına göz atmanızı tavsiye ederiz!

AHŞAP RANZA MODELLERİ TASARIMLARI

Bir önceki yazımız olan Beyaz Rengi İle Muhteşem Dekorasyon Önerileri başlıklı makalemizde 2020 beyaz ev dekorasyonu fikirleri, 2020 beyaz rengi ile ev dekorasyonları ve 2020 dekorasyon önerileri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

Ahşap / Ahşap Kapılar mailavize loc:TRavize modelleri loc:TRyatak dolabı fiyatları ve modellerini göster görselleri7T2Y897Zevimizin içine açık renk mi koyu renk mi lamınant dösesekstone open fireplace,One thought on “Ahşap Ranza Tasarımları

  1. fahreddin yenice

    kolay gelsin ürünleriniz hakkında bilgi almak için telefonla iletişime geçmek istiyorom

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
En Çok Kullanılan Duvar Boyası Renkleri

Dekorasyona başlarken verilen ilk kararlardan ve en zor olanlarından biri duvar kaplamalarının dokusunun ve renginin belirlenmesidir. Uygulaması zaman alan ve...

Kapat