Ahşap Görünümlü Seramikler

284

Yeni tasarlanan evlerin çoğunda artık ahşap parke modelleri kullanılıyor. Ahşap görüntü insanların hoşuna gidiyor. Çünkü ahşap parkeler eve sade bir şıklık katıyor. Tabi ahşap görüntüsüne sevenler fakat ahşap sevmedikleri için kullanmak istemeyenler için de çok güzel bir formül üretildi. Yer döşemeniz seramik olsun, fakat ahşap bir görüntüye sahip olsun. Kulağa hoş geliyor değil mi?

İstediğiniz bir ahşap görüntüsünü verip sağlam seramik modelleri ile zemininizi döşemek artık çok kolay. Üstelik ayrıntılı bir şekilde incelemeyene kadar kimse zeminin seramik olduğunu anlayamayacak. Sizler bile şu an sizler için incelediğimiz resimlerin seramik olduğunu bildiğiniz halde acaba ahşap mı? diye yanılgıya düşebilirsiniz. İsterseniz daha fazla uzatmadan buyurun isterseniz şimdi de dekorsaati.com ekibi olarak sizler için incelediğimiz resim galerimizi hep birlikte gözden geçirelim.

AHŞAP GÖRÜNÜMLÜ SERAMİKLER RESİM GALERİSİ

Bir önceki yazımız olan Metal Fayans Modelleri ve Dekorasyonları başlıklı makalemizde metal fayans çeşitleri, metal fayans dekorasyonları ve metal fayans modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

vitra ahşap görünümlü seramikçanakkale seramik parke görünümlüahşapgörünümlü seamik fiyatlarıege seramik ahşap görünümlü seramikçanakkale seramik ahşap görünümlü seramiklerseramik renk ve m2fiyatlariantik ahşap görünümlü vitra seramiklerahşap seramik dışparke görünümlü seramik vitracanakkale seramikahşap seramik modelleri,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Değişik  Resimleri
Yeni Sezon Ayaklı Ayna Modelleri

Şu an yavaş yavaş moda olan tarzlar genelde eskiden kalma alışkanlıkların ta kendisidir. Yani eskilerde moda olan ve sonra yavaş...

Kapat