Dekor Saati

Acun Ilıcalının Muhteşem Evi

Salı, 13 Aralık 2016, 14:48

Spor haberleri spikerliğinden miami sahillerindeki magazin haberciliği Tv 8 patronluğuna uzanan başarı dolu bir kariyere sahip Acun Ilıcalının, özel uçaktan yarış arabalarına kadar bir çok konuda Türkiye’nin gündeminde hep zirvede durmayı başardı. Yabancı ülkelerde milyonlar tarafından izlenen yarışma programlarını ülkemize ilk olarak getiren ve Medya patronu olmasına rağmen Acun Medyanın yaptığı bütün projelerde bizzat yer alan Acun Ilıcalının başarısının nereden geldiğini çok fazla merak etmeye gerek yok sanırım. Böylesine bir yaşam süren Acun Ilıcalının evine konuk oluyoruz. Nasıl bir evde yaşıyor? Tarzı nasıldır? Evinde kullandığı mobilyalar nasıl? bu ve bunun gibi bir çok konuda merak ettiğiniz bütün sorularınızın cevabını sizler için hazırladığımız görselleri inceleyerek giderebilirsiniz. Şimdi hep birlikte Acun Ilıcalının evini ve iç dekorasyonunu incelemek üzere aşağıda yer alan resim galerisine bakabilirsiniz.
3 katlı bir villa 650 metrekarenin salonu rengarenk dekore edilmiş.

Acun Ilıcalı’nın Muhteşem Evi Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan Köşe Takımlarının Ev Dekorasyonundaki Yeri başlıklı makalemizde en güzel köşe takımları, Köşe takımlarının ev dekorasyonundaki yeri ve oturma odası için köşe takımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

acunn ılıcalının evi,


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Farklı Oturma Odası Dekorasyon Fikirleri

Yeni tip evlerde genelde oda sayıları ve metrekareler azalmaya başladığından, eskiye nazaran daha seyrek karşılaştığımız yaşam alanlarıdır oturma odalarımız. Salondan...

Kapat