3 Boyutlu Sticker Uygulamaları

205

 

3 boyutlu sticker modelleri normal sticker tasarımlarına göre daha güzel ve daha modern. Çünkü duvara uyguladığınız üç boyutlu stickerlar gerçeğe çok yakınlar. Gerçeğe çok yakın olmasından dolayı insanların çok tercih ettiği modeller arasında yer alıyor diyebiliriz. Örneğin duvar dibine bir vazo yerleştirin.

Bunun üzerine de 3 boyutlu güzel bir çiçek stickerı uygulayın. Uzaktan bakılınca kesinlikle sahte olduğu anlaşılmaz. Vazonun içinde gerçekten bir çiçek varmış gibi durur. Daha fazla uzatmadan buyurun isterseniz şimdi de dekorsaati.com ekibi olarak sizler için incelediğimiz en güzel 3 boyutlu sticker modellerini hep birlikte gözden geçirelim.

ÜÇ BOYUTLU STİCKER MODELLERİ RESİM GALERİSİ

Bir önceki yazımız olan Modern Sticker Örnekleri başlıklı makalemizde 2014 duvar stickerları, 2014 sticker modelleri ve duvar stickerları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

3 boyutlu stickerüç boyutlu duvar stickerları3 boyutlu duvar stickerlarıüç boyutlu stickeren ucuz pencere gorunumlu stickerlerüç boyutlu duvar sticker3 boyutlu pencere modeli stickeren güzel sticker uygulamasıpencere sticerpencere kapıgorunumlu stickerler,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Yeni değişik modern number stickers Galeri
Modern Sticker Örnekleri

Şimdiye kadar her yerde ve hemen hemen her mekanda duvar kağıtları çok modaydı ve çok da kullanılırdı. Ama şimdi ise...

Kapat