2017 Lüks Salon Dekorasyonu

1280

Yaşam alanlarımız olarak da adlandırdığımız salonlarımızın dekorasyonu bizim için önemli ve oldukça özeldir. Hem en şık şekilde dekore ederek misafirlerimizi hoş bir ambiansta ağırlamak, hem de en konforlu şekilde dizayn ederek kendimize ve sevdiklerimize rahat bir ortam temin etmek isteriz. Görsellik sizin için çok daha önemli ise ve “2017 lüks salon dekorasyonu nasıl olmalı?” diyor iseniz işte bu yazımız tam size göre!

Salon dekorasyonunuzu planlamaya başlarken; öncelikle duvar kaplamalarına karar vermeli, renk desen ve doku seçimleriniz arasında uyuma önem veriyor olmalısınız. Mobilya seçimlerinizi ihtiyaca ve mekana uygun şekilde gerçekleştirmelisiniz. Salonunuzun hacmi dar ise açık renkli mobilyalara yönelmeli, duvar, yer kaplaması ya da aksesuar seçimlerinizde kontrast renklere ve desenlere yer vermelisiniz.

Lüks tanımı kişiden kişiye değişmekle beraber, biraz avangart bir tarza yönelmiş iseniz size her dönemde ilk tercihler arasında yer almaya aday varaklı aksesuarları şiddetle tavsiye ederiz. Örneğin; sade mobilyalar ile döşenmiş bir salonun bir köşesinde altın varak çerçeveli büyükçe bir boy aynasına ya da belki büyük ebatlı bir duvar aynasına yer vermek gibi bir tercih son derece cazip bir seçenek teşkil edebilecektir.

2017 mobilya trendleri içinde parlaklığı artırılmış, oymaları azaltılmış, klasik ancak aynı zamanda modern izler taşıyan stiller ön plandadır. Beyaz ve krem rengi gibi açık renk mobilyalar en çok tercih edilen renkler arasında yer almaktadır. Sizin için hazırladığımız resim galerimizdeki örneklerin de seçimlerinize yön vereceğine inanıyoruz!

Lüks Salon Dekorasyonu Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan Bohem Tarzını Yansıtan 20 Farklı Ev Dekorasyonu başlıklı makalemizde bohem tarzı ev dekorasyonu fikirleri, bohem tarzı ev dekorasyonu resimleri ve bohem tarzı ev örnekleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

salon dekorasyonu kolduk halı aksesuar2017 ahşap salon dekorasyonları2017 dekorasyon2017 en şık salon dekorasyonu2017 salon2017 salon dekorasyonulüks dekorasyonSALON DEKORASYONU 2017,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.