2017 Farklı Ev Dekorasyon Fikirleri

403

Yeni bir yılı karşılamaya hazırlanıyoruz. 2017 yıllı, yeni umutlar, yeni beklentiler ile artık kapımızda! Bu yeni yılda birçok şey gibi evlerimizde de yenilikler yaşamayı arzuluyor olabiliriz. Sizler de böyle bir niyet içinde iseniz evlerinizde 2017 farklı ev dekorasyon fikirleri ile yeni dünyaların kapılarını aralayabilirsiniz.

2017 yılında da son yılların gözde trendi olan minimalizmin izleri devam ediyor olacaktır. Hem evin geneli açısından, hem mobilyalarınız açısından, hem de aksesuarlar ve aydınlatma açısından minimalizm öncelikleriniz arasında yer almalıdır. Bu trend ile evlerinizde ferahlık ve işlevsellik ön planda olacaktır.

Yeni yılın size sadelik ve huzur getirmesi ise dileğiniz, bizce bu niyetiniz, dekorasyonunuz için de son derece uygun olacaktır. Bu nedenle, renklerin karmaşası, aksesuarların kalabalıklığından muhakkak kurtuluyor olmanızı tavsiye ediyoruz.

Tekstil ürünlerini yaşam alanlarında kullanmayı sevenlerden iseniz, size küçük bir hatırlatmamız olacaktır. Özellikle perdelerde fazla hacimli tasarımlara yer vermemenizi, salonunuz küçükse bundan mutlak surette kaçınmanızı önermekteyiz. Halı, kilim gibi yer döşemelerine ise renk ve doku uyumuna özen göstererek abartıya kaçmadan yer verebilirsiniz.

Yeni yılda size ev dekorasyonunuzda temel olarak sadeliği ve minimalizmi tavsiye ediyoruz. Gönüllerdeki huzuru evlerinize, yaşam alanlarınıza taşımanızın en kısa ve en pratik yolu renk ve desen karmaşasından uzak, eşya ve aksesuar kalabalıklığına yer verilmemiş, minimalist detaylarla vurgular yaratılmış; şık, sıcak ve samimi bir dekorasyon yaratmak olacaktır.

EV DEKORASYON FİKİRLERİ RESİM GALERİSİ

Bir önceki yazımız olan Evimizi Kışa Hazırlamak İçin 10 Ayrı Fikir başlıklı makalemizde 2020 ev dekorasyonu örnekleri, ev dekorasyonu fikirleri ve evimizi kışa hazırlamanın yolları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

ev dekorasyonu modelleri 2017hanım yeni rengiTemel aksesuarlar mail,One thought on “2017 Farklı Ev Dekorasyon Fikirleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
İlham Verici Home Office- Ev Ofis Tasarımları

Birçok alanda olduğu gibi çalışma hayatında da trendler çok farklı yönlere doğru değişim göstermektedir. Artık sabahtan akşama bir ofis ortamında...

Kapat