2015 En Güzel Çekyat Modelleri

351

2015’e nihayet girdik. İyisi ile kötüsü ile bir yılı daha geride bırakmanın gerek hüznü, gereksi sevinci ile umarım 2014 herkes için iyi geçmiştir. 2015 yılına girerken bir çok mobilya üreticisi de yeni ürünlerini vitrinlere ve ürün kataloglarına koydular bile. Yeni evlenecek olan gençlerin oturma odasında ve salonlarında kullanabilecekleri açılıp kapanabilen, ihtiyaç durumunda açıldığında iki kişinin yatabileceği şekilde yatak olabilen ve halk arasında çekyat diye tabir edilen kanepelerden oluşan bu konumuzda bütün ürünleri bir arada bularak inceleyebilirsiniz.

2015 yılında üretilen farklı modellerin ve 2014 yılında en çok tercih edilen modelleri de bir arada bulabileceğiniz bu eşsiz tasarımları incelemenizde yarar var. 2015 model çekyat takımları 2 adet üçlü ve 2 adet tekli kanepeden meydana geliyor. Takımı bu şekilde alabileceğiniz gibi istediğiniz şekilde kendiniz de seçebilirsiniz. (3 adet üçlü veya 1 adet üçlü 2 adet tekli gibi) Dekorsaati.com ekibi olarak en güzel 2015 model çekyat takımlarından oluşan aşağıdaki resim galerisini inceleyerek bu modellerden fikir alarak satın alabilirsiniz.

degisik-2015-cekyat-modelleri-onerileri

2015 En Güzel Çekyat Takımları

Bir önceki yazımız olan 2015 Tv İzleme Koltuğu Tasarımları başlıklı makalemizde en güzel tv koltukları, en ucuz tv koltuğu ve tv izleme koltuğu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

bellona çekyat modelleri ve fiyatlarıÇEKYAT TAKIMIçekyat takımları ve fiyatlarıistikbal çekyat modelleri ve fiyatları 2015istikbal çekyat fiyatları 2015bellona çekyat fiyatlarıçekyat takımı modelleri ve fiyatlarıbellona cekyat takımlarıbellona çekyat modelleriistikbal çekyat takımları fiyatları,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Güzel  Galerisi
Çok Güzel Koltuk Tasarımları

Çok güzel koltuk takımları, en güzel koltuk takımları, modern koltuk takımları, en şık koltuk takımları,  Evinizde kullanmak üzere oturma odası...

Kapat