2014 Yatak Odası Tarzı

220

2013 Yatak odası tarzları, 2014 yatak odası tarzları, tarz yaratan yatak odaları, Romantik tarz yatak odası, klasik tarz yatak odası, modern tarz yatak odası, enerjik tarz yatak odası, retro tarzı yatak odası

Kendiniz ve eşinizle başbaşa kaldığınız, sadece size ait evin bölümlerinden biri olan yatak odasıdır. Huzur bulduğunuz ve sevdiğiniz insan ile başbaşa kaldığınız bu özel mekanı kendi tarzınız ile döşetmek için elinizden geleni yapın, çünkü hayat kısa ve hiç bir şey ertelenmeye gelmiyor. Sorunları sizden öncekilerin tüketemediği gibi sizler de tüketemeyecektir. Basit fakat çok şık bazı detaylara dikkat ederek kendi stilinizi yaratabilirsiniz. Dekorsaati.com ekibi olarak sizler için bir kaç tane tarz örnekleri ve görsellerinden oluşan resim galirisine yüklemek gerekiyor.

Romantik Tarz

Sevdiğiniz insan ile romantizmin doruklarına çıkacağınız ve eşiniz ile başbaşa kaldığınız en romantik anların tadını çıkardığınız yatak odalarınızı dekore ederken bir kaç basit güzel detayı düşenerek hayal ettiğiniz dekoru elde edebilirsiniz. Beyaz ve pembe renklerin kullanılması ile hem masumiyet, hemde sakinlerici bir renk olan pembenin kullanılması ile romantik tarzda bir yatak odası yaratabilirsiniz.

beyaz yatak odası takımları

Romantizmin ve aşkın rengidir kırmızı. Duvarlarınızın bir bölümünü ve yatak örtülerinizi kırmızı renge boyatarak romantik bir tarz yaratabilirsiniz.

kırmızı dekorasyon tarzı ile döşenmiş yatak odası

Klasik Tarz

Tamamiyle klasik tarzda döşenmiş bu yatak odası ile Gösterişin ve zenginliğin tüm belirtilerini taşıyan bu yatak odası takımı ile krallara layık bir yatak odası yaratmak mümkün.

klasik yatak odası modelleri

Modern Tarz

21.yüzyıla girdiğimiz bu günlerde çağımızın getirdiği tamamiyle teknolojiden had safhada kullanıldığı, Mor renginin kışkırtıcılığının mobilyalarda ve kitaplık modellerinde birlikte kombin bir şekilde kullanıldığı bu modern yatak odası tam size göre.

lila yatak odası takımı

mavi yatak odası takımları

modern yatak odası takımları

puf yastıklı yatak odası

5.0

Undersea-Hotelodası-dekorasyon-fikri

yatak_odasi_dekorasyonu_46

yuvarlak yatak odası modeli

Bir önceki yazımız olan Modern Yemek Odası Takımları başlıklı makalemizde en güzel yemek odası takımları, lake yemek odası ve lake yemek odası modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

klasik yatak odalarıtarz yatak odalarımor klasik yatak odasien guzel yatak odası takımı 20142014 yatak odasıbutik dekorasyonulila oturma odalarıromantik tarz yatak odalarıtarz mobilya 2014tarz yatak odasi,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Desenli Perde Modelleri 2014

desenli perde modelleri çeşitleri örnekleri resimleri tasarımları fiyatları en güzel yeni sezon modern 2014 Bir evin olmazsa olmazı perdelerdir. Perdeler...

Kapat