2014 Modern Atlas Halı Tasarımları

214

Evinize şimdiye kadar sayısız aksesuar ve döşemelerle birlikte yüzlerce gereç almış ve değiştirmişsiniz diye düşünüyorum. Çünkü evin ihtiyacı kolay kolay bitmez. Bunu çok iyi bilirim. Bana kalırsa evde en dikkat edilmesi gereken gereçlerden biri de halı olduğunu düşünüyorum. Çünkü halılar da evin şekillenmesinde önemli bir rol oynar.

Çünkü yazın ve kışın aynı halılar serilmez. Yaz aylarında farklı bir halı, kış aylarında kışın havasına göre farklı bir halı kullanılır. Sizler de eviniz için yeni bir halı modeli arıyorsanız dekorsaati.com olarak sizler için incelediğimiz atlas halı modellerine bakabilirsiniz. Eminim ki istediğiniz model olmasa da beğendiğiniz bir modeli burada bulacaksınız. Buyurun şimdi hep birlikte bu şık tasarımlara bir göz atalım. Bakalım sizler hangi modeli beğeneceksiniz.

 

2014 ATLAS HALI MODELLERİ GALERİ BÖLÜMÜ

Bir önceki yazımız olan İkea Halı Modelleri ve Fiyatları başlıklı makalemizde en güzel ikea halı çeşitleri, en şık ikea halılar ve halı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

guzel mimarilersalon tül modellerigüzel halı modelleriyataq ortukleriev havuzu2014 modern halısalon dekoratif perdemodern halı modelleri 2014dekorasyon önerileri yazıları halımodern evler için halı önerileri,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Yurtbay Seramik Modelleri

Sizlerin de bildiği gibi seramik ve fayans modellerini artık sadece banyoda ve mutfakta değil evin çeşitli bölümlerinde de kullanıyoruz. Gerçekten...

Kapat