2014 Amerikan Mutfak Dekorasyonlarını İncelediniz Mi ?

160

Sizlerin de bildiği gibi amerikan tarzı mutfaklar, oturma odası ve mutfağın veya salon ile mutfağın birleşimi ile birlikte oluşan ve şık bir görüntü sunan bir tasarımdır. Yeni yapılan evlerde çok tercih edilen bir tasarım türüdür. İnsanlar ev ararken bile bu tasarımın olmasına dikkat ediyor. Çünkü çok şık bir görüntü sunabiliyor. Sizler de evinizde bir takım değişiklikler yapmayı planlıyorsanız en iyi ve en şık örnekleri burada bulabilirsiniz.

Bizler dekorsaati.com olarak sadece Türkiye’ye ait örnek tasarımları değil bütün dünyadan yani özellikle Amerika ve İngiltere’den seçerek sizlere sunuyoruz. Amerikan tarzı mutfak modellerini en iyi yerindeki örnekler ile tanıtabileceğimizi düşünerek sizler için yurt dışından aldığımız en yeni tasarımların örneklerini sunuyoruz. Buyurun isterseniz incelemiş olduğumuz yeni sezon amerikan mutfak modellerine hep birlikte bir göz atalım.

 

2014 AMERİKAN MUTFAK MODELLERİ GALERİ BÖLÜMÜ

Bir önceki yazımız olan 2014 Modern Ada Mutfak Modelleri başlıklı makalemizde 2014 modern ada mutfak modelleri, ada mutfak ve ada mutfak dolapları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

banyo dolapları fiyatlarıen güzel bebek odalarıbanyo cop takimlariilgincamerikanmutfaklar,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Modern Banyo Paspas Modelleri 2014

Banyonuzu ne sıklıkla kullandığınızı bilemem. Ama günde evin diğer bölümlerine oranla en çok ziyaret edilen yer orasıdır diye düşünüyorum. Hem...

Kapat