2013 Salıncak Modelleri

331

şık salıncak modelleri çeşitleri örnekleri resimleri tasarımları en güzel modern bahçe 2013

2013 bahçe salıncak modelleri (24)

Biz insanlar olarak rahatımıza çok düşkünüzdür.Evimizin balkonunda, bahçesinde  rahat edebileceğimiz alanlar tasarlamak isteriz.  Oturup günün yorgunluğunu üstümüzden atabilmek için şöyle  ayaklarımızı uzatıp çayımızı  veya kahvemizi içmeye bayılırız. Bunların yanı sıra  kitap okumak   için  rahat  konforlu salıncak modellerine  ihtiyaç duyarız . Artık her gittiğimiz kafelerde veya  restoran  tarzı gibi  her  ortamda bu  rahatlığa sahip olabiliyoruz.Gideceğimiz ortamda hem çocuklarımızın hemde eşimizin  rahatlığı  açısından  çok önemlidir. Kafe gibi ortamlara bide bizim  tasarlanmış rahatlığımıza hitap eden  salıncaklar varsa değmeyin keyfimize kafedeki salıncağa  oturup  sallanır isek çocuklar kadar mutlu oluyoruz. Ama bu rahatlığı ve güzelliği evinizde de  görmek isterseniz  sizlerin rahatlığına hitap eden modellere bakabilirsiniz. Biz dekorsaati.com çalışanları olarak sizlere çok güzel salıncak modellerini sunuyoruz. Buyurun isterseniz sizler için incelemiş olduğumuz birbirinden şık ve birbirinden güzel modern salıncak modellerine hep birlikte bir göz atalım ne dersiniz. Bakalım sizin seçiminiz hangisinden yana olacak.

2013 bahçe salıncak modelleri (1)

2013 bahçe salıncak modelleri (2)

2013 bahçe salıncak modelleri (3)

2013 bahçe salıncak modelleri (4)

2013 bahçe salıncak modelleri (6)

2013 bahçe salıncak modelleri (7)2013 bahçe salıncak modelleri (8)

2013 bahçe salıncak modelleri (9)

2013 bahçe salıncak modelleri (10)

2013 bahçe salıncak modelleri (11)

2013 bahçe salıncak modelleri (12)

2013 bahçe salıncak modelleri (14)  2013 bahçe salıncak modelleri (19)

2013 bahçe salıncak modelleri (20)

2013 bahçe salıncak modelleri (21)

2013 bahçe salıncak modelleri (22)

2013 bahçe salıncak modelleri (23)

Bir önceki yazımız olan Bahçeniz Çatı Katında Olursa ! başlıklı makalemizde çatıda bahçe tasarımı, çatıda bahçe uygulaması ve dünyanın en güzel bahçeleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

salıncak modelleriSALINCAKsalıncak çeşitleriev içi salıncak modelleribahçe salıncakev içi salıncaksalıncak çeşitleri modelleribahçe salıncağıev salıncaklarıbahçe salıncak modelleri,4 thoughts on “2013 Salıncak Modelleri

  1. Admin

   Sayın Ayşe hanım,
   Avrupada ve Türkiyede satılan ve beğendiğiniz 2013 en güzel salıncak modellerinin görsellerini sizlere sunduk. Bunların nerede satıldığı ve fiyatı hakkında bizim de bir bilgimiz yok. Üretilen ve internet ortamında bulunan görselleri sizlere toplu olarak sunduk. Size fikir vermesi amacı ile bu konuyu paylaştık. Dekorsaati.com sitesi olarak bu ürünlerin üretimi veya satışını yapmıyoruz. Yardımcı olamadığımız için üzgünüz. Saygılarımızla.

   Yanıtla
 1. orhan tiryakioglu

  Mrb,
  3 ve 10 numarali resimlerdeki (2 kisilik) Salincak modelleriyle ilgileniyorum.
  Bilgi almak istiyorum.
  Slm.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Dantel Görünümlü Muhteşem Sehpa Modeli

dantel görünümlü sehpa modelleri örnekleri resimleri tasarımları en güzel yeni sezon 2013 Ev hanımları genelde sehpa, fiskos, televizyon sehpası gibi...

Kapat