2013 Modern Kitaplık Modelleri

310

2013 modern kitaplık modelleri, çeşitleri, en güzel, son model, ilginç kitaplık modelleri

modern kitaplık modelleri (14)

Okuma oranının gün geçtikçe yükseldiği ülkemizde, hemen hemen her eve internetin de girmesi ile, insanlar kendi sınırlarını aşıp yaşadığı dünyanın her neresinde ne gibi gelişmeler oluyor ise ona göre hayatını şekillendiriyor. Gelişmeleri takip etmek için okumak ve kendini geliştirmek gerekiyor. Bilgi düzeyi ne kadar iyi ise kendine özgüveni o kadar artacak ve kendini daha iyi ifade edebilecektir. Okumak için insanın kendi ile başbaşa kalabileceği bir ortama ve iyi bir kütüphaneye ihtiyacı vardır. Kitap okumak için tasarlanmış koltuklar veya iyi bir kitap okuma köşesi hazırlamak en güzeli. Evde kendinize ayıracağınız bir çalışma odası sayesinde bilgisayarınız, çalışma masanız, okuma köşeniz ve modern bir kitaplık ile kendi odanızın dekorunu siz yapalirsiniz.

Size göre tasarlanmış bu tekli koltuk sayesinde hem güzel bir kitap okuma koltuğu hemde kütüphane sorununuzu çözmüş olursunuz.

kitaplık koltuk

Bu güzel tavan arasının tavan dekoruna uyularak hazırlanmış kütüphane yer kaplamadığı gibi odanın iç dizaynını size bırakıyor.

modern kitaplık modelleri (1)

Alın size müthiş bir fikir, kendi kitaplığınızı siz kendiniz yapın resimli anlatım. Kitaplar duvarda duruşu çok orjinal duruyor değilmi?

modern kitaplık modelleri (3)

Odanızın kapısını kitaplık şeklinde dizayn ederek arkada kendinize ait saklı bir oda oluşturmanız mümkün.

modern kitaplık modelleri (4)

Bu tekli koltuk sayesinde hem kitap okuyabilirsiniz. hemde günlük okuduğunuz kitaplarınızı dağınık durmasını engellemiş olursunuz.

modern kitaplık modelleri (5)

Aşağıda yer alan açılır kapanır kitaplık sayesinde yer sorununuzu ortadan kaldırıyoruz. Kitaplarınız arttıkça kitaplığınızı çekin ve büyüsün.

modern kitaplık modelleri (6)

Ağaç şeklinde dizayn edilmiş bu kitaplık ile salonlarınız veya genç odanızın havasını değiştirebilirsiniz.

modern kitaplık modelleri (7)

Evinizde kendinize ait bir köşe olsun demiştik ya, işte bunu kastetmiştik. Hem modern çizgilerle dizayn edilmiş bir dekorasyon, hemde mükemmel bir okuma koltuğu ile dekor tamamlanmış.

modern kitaplık modelleri (9)

modern kitaplık modelleri (10)

modern kitaplık modelleri (11)

modern kitaplık modelleri (13)

modern kitaplık modelleri (15)

modern kitaplık modelleri (16)

modern kitaplık modelleri (17)

modern kitaplık modelleri (18)

Bir önceki yazımız olan Dekoratif Cam Filmleri başlıklı makalemizde 2013 dekoratif cam filmleri, 2013 dekoratif cam modelleri ve buzlu cam filmleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

kitaplık modelleriokuma koltuğuen güzel kitaplıklarorjinal kitaplık modelleriköşe kitaplıkorjinal kitaplıklarköşeli kitaplık modelleriguzel kitapliklaragaç model kitaplıkağaç kitaplık modelleri,2 thoughts on “2013 Modern Kitaplık Modelleri

 1. Askım Gündüz

  merhaba
  en üste olan yıldız şekildeki kitaplığı nereden bulabiliriz. Istanbul avrupa yakası olarak bir adres verebilirmisin ?

  Yanıtla
  1. Admin Yazar

   Sayın Askım Gündüz,
   Beğendiğiniz kitaplık modelini aşağıda linkini verdiğim ispanyol dekor sitesinde buldum. Modelini sizlerle paylaşmak istedim. İstanbulda satılıp satılmadığını bizler de bilmiyoruz. Sevgili dekorsaati.com ziyaretçileri arasında bilen varsa lütfen yorum yazarak bize yardımcı olsun.
   http://www.differentdesign.it/tag/libreria/

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
2013 Padişah Halı Modelleri

padişah halı modelleri çeşitleri örnekleri resimleri tasarımları fiyatları en güzel yeni sezon 2013 Son zamanlar da kaliteli yapısı ve modern...

Kapat